PARTNER PLAN BIURO INŻYNIERSKIE BUDOWNICTWA Sp.z o.o.
Piłsudskiego 104, 61-246 Poznań
Prowadzimy działalność w trzech zasadniczych obszarach: -Projektowanie, -Nadzór i zarządzanie inwestycjami (Project Management)
-Przygotowanie i doradztwo inwestycyjne. Oferujemy kompleksową obsługę inwestorów od przygotowania inwestycji po realizację.  
 
61 8706 316
61 8706 616
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.partnerplan.pl/

Każdy z obszarów dostarcza kompletne rozwiązania realizowane pod nadzorem doświadczonej kadry doskonale znającej realia polskiego rynku.
Zawsze staramy się być wierni naszej misji dostarczając naszym Klientom produkt o wysokiej jakości przy spełnieniu wymagań technicznych i prawnych mając w szczególności na względzie indywidualne potrzeby Klientów.
PROJEKTOWANIE
Nasze Biuro Projektowe tworzy prężny zespół doświadczonych i uprawnionych architektów, konstruktorów, projektantów drogowych oraz instalacji: elektrycznych, HVAC, wodno-kanalizacyjnych, przeciwpożarowych, IT i technologicznych.
Standardowo dokumentacja proje-ktowa wykonywana jest w następujących stadiach: projekt koncepcyjny, projekt budowlany, projekty wykonawcze.
Dzięki twórczej myśli naszych projektantów możemy szczycić się obiektami o wysokich walorach architektonicznych oraz innowacyjnych rozwiązaniach branżowych. Stawiając na najwyższą jakość przy wykorzystaniu nowoczesnych technik, zrealizujemy dla Państwa każdy projekt, nawet najbardziej wyjątkowy i skomplikowany.
 
NIP: 782 239 44 31

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.