Usługi Projektowo-Budowlane inż. Andrzej Wierzbowski
ul. Szkolna 56
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP 7711077710
 
 
 

Firma Usługi Projektowo-Budowlane inż. Andrzej Wierzbowski jest jednostką, działającą na polu szeroko rozwiniętej działalności projektowej w branży budowlanej. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2000. W pierwszym okresie działalności, firma zajmowała się opracowaniami dokumentacji projektowej dla inwestorów indywidualnych tj.: budynki mieszkalne, gospodarcze, a także budynki inwentarskie. Aktualnie oferujemy wykonanie pełnego pakietu projektów budowlanych tj. projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, projekty obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, projekty drogowe, projekty i inwentaryzację zieleni (w tym zabytkowej), nadzory inwestorskie, sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, prowadzimy sprzedaż projektów typowych oraz pełną obsługę inwestycyjną. Ciągły rozwój Firmy, systematyczne doszkalanie pracowników oraz profesjonalizm w oferowanych usługach spowodowały pozyskanie grona klientów z całego kraju. Idąc naprzeciw rosnącej konkurencji na rynku usług projektowych oraz wzrastającym wymaganiom klientów, co do świadczonych przez pracownie usług, nasze biuro podejmuje starania, aby Klient był pewny, że powierza pracę nad projektem odpowiedniej firmie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro Inwestora, dążymy do tego, aby zaproponowane przez nas rozwiązania było dla niego jak najbardziej korzystne, a zarazem możliwie tanie.
 
http://awierzbowski.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Krótki przegląd typowych okien
Poniżej znajduje się podsumowanie wielu rodzajów okien produkowanych przez nas . Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kolorów ramek i opcji siatki, aby dopasować je do swojego wystroju. Te style okien i drzwi tarasowe są dostępne u lokalnego dealera dla nowych zastosowań w zakresie budowy, wymiany i przebudowy.

Okna
jednoskrzydłowe Okna jednouchwytowe to tradycyjny styl otwierany przez podniesienie dolnego skrzydła. Górna szyba w oknach pojedynczych jest zamocowana na miejscu. Inne funkcje obejmują:

Naprawiono szynę stykową, aby zapewnić doskonałą stabilność strukturalną
Łatwa instalacja dzięki mniejszej liczbie ruchomych części
Doskonała wydajność i energooszczędność dzięki systemowi izolacyjnego szkła naszej technologii winylu i naszej doskonałej izolacji

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.