FORMEDESIGN PRACOWNIA ARCHITEKTURY
ul. Powstańców Warszawy 17 nr lok. 21
95-200 Pabianice
NIP: 7272311930
 
 
 


Przez ponad dziesięć lat naszej działalności na polu architektury doświadczaliśmy szeregu skomplikowanych i niejednokrotnie pozornie nierozwiązywalnych problemów. Dzięki napotykanym przeszkodom wypracowaliśmy umiejętność skutecznego ich omijania. Lata praktyki własnej oraz wymiana doświadczeń z innymi skłoniły nas do głębszej refleksji, której efektem było wprowadzenie nowego wewnętrznego podziału pracowni na trzy niezależne komórki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każda z grup ludzi wchodzących w skład poszczególnej komórki, stanowi zespół wyspecjalizowanych, świetnie wyedukowanych i doświadczonych ekspertów. Ich praca dedykowana jest tylko i wyłącznie konkretnemu projektowi, którego zakres mieści się w obszarze działalności komórki.
Domena przedsiębiorstwa "Formodesign. Pracownia Architektury" to usługi powiązane z branżą architektury. Projektowe biuro współpracuje z doświadczonymi architektami i zapewnia kompleksowe wsparcie dla klientów biznesowych i indywidualnych. Do każdego projektu firma podchodzi kompleksowo, oferując najlepsze standardy obsługi, miłą atmosferę współpracy, jak również rozsądne ceny. Numer NIP firmy to: 7272311930.
Siedziba firmy mieści się pod adresem: Powstańców 17, 95-200 Pabianice.
Z "Formodesign. Pracownia Architektury" skontaktujesz się w godzinach: pn-pt: 08:00-19:00, sb: 09:00-16:00.

 
http://www.formodesign.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.