"EMIEM PROJECT" Sp. z o.o.
ul. Dobra 32
95-054 Ksawerów
NIP: 731-204-60-27
 
 


Biuro (adres do korenspondencji):
Partyzancka 80/92 lok. 10
95-200 Pabianice
Nasze biuro istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Wykonujemy: inwentaryzacje, projekty wielobranżowe: budowlane i wykonawcze, projekty wnętrz, profesjonalne wizualizacje komputerowe, analizy architektoniczne i urbanistyczne, uzgodnienia, odbiory, nadzory autorskie i inwestorskie, wycenę nieruchomości, obsługę kredytowania i dotacji oraz świadectwa energetyczne.
W naszym portfolio znajdują się liczne projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz opracowania dla użyteczności publicznej, w szczególności dla służby zdrowia (publicznej i prywatnej): przychodnie, gabinety, przebudowy i remonty w budynkach szpitalnych, apteki, projekty sklepów i butików w galeriach handlowych, lokali gastronomicznych, remontów i prac budowlanych w szkołach, budynkach administracyjno-biurowych, itp..
Wśród naszych prac są również dokumentacje projektowe przygotowane dla obiektów zabytkowych (wpisanych do rejestru bądź ewidencji zabytków).
W procesie projektowania, niezależnie od rodzaju obiektu, kładziemy nacisk na rozwiązania optymalizacyjne i energooszczędne. Wskazujemy możliwości finansowania
ich realizacji. Zapraszamy na konsultacje przed rozpoczęciem inwestycji. Oferujemy pomoc już na etapie wyboru nieruchomości oraz uzyskania stosownych decyzji
i uzgodnień. Niezależnie od wielkości inwestycji będziemy nadzorować lub nawet prowadzić cały proces budowy. Pomożemy na etapie procedur odbiorowych.
Posiadamy Certyfikat Firma Godna Zaufania.
 
http://www.emiem.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.