ARCHITEKT KOWALSKI BIURO PROJEKTÓW MICHAŁ KOWALSKI
UL. POŁUDNIOWA 1 LOK.22
95-200 PABIANICE
NIP: 7311959346
 
 


ARCHITEKT KOWALSKI
DOBRY PROJEKT TO PODSTAWA.
Twoje spostrzeżenia i uwagi są dla nas najważniejsze.
W gąszczu prac projektowych i spraw administracyjnych dajemy Ci
gwarancję najwyższej jakości usług.
Wybierz architekta, wybierz dobry projekt.
Biuro projektowe architekta
Michała Kowalskiego w Łodzi
Nasze biuro projektowe w Łodzi oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie architektury, architektury wnętrz oraz planowania inwestycji. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, dbając o najdrobniejsze detale. Mamy świadomość, że architekt w Łodzi posiadać niezbędną wiedzę, umiejętności oraz odpowiedni staż na rynku lokalnym. Jesteśmy pomysłowi i kreatywni. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług stała na najwyższym poziomie.
Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i usatysfakcjonować zleceniodawców. Każdy architekt w Łodzi powinien posiadać ogromną wiedzę merytoryczną nie tylko w zakresie tradycyjnych standardów i norm, ale również nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci cenią biuro projektowe w Łodzi, które jest dla nich gwarancją udanej realizacji inwestycji od projektu, poprzez pozwolenie na budowę aż do realizacji. Dziś architekt w Łodzi musi być perfekcjonistą i fachowcem przy każdej Państwa inwestycji.
Przez lata nie tylko nabywaliśmy doświadczenie w biurach projektów w Łodzi, pracując w organach administracji architektoniczno-budowlanej, na placach budowy w Łodzi i okolicach. Pozyskiwaliśmy cenne kontakty. Oferowane przez nas kompleksowe usługi w pełni usatysfakcjonują wszystkich zleceniodawców. W zakresie aranżacji i wystroju wnętrz naszych budynków współpracujemy między innymi z niezależnymi artystami i designerami, absolwentami Akademii Sztuk Pięknych.
Jeśli poszukujecie Państwo architekta w Łodzi, którego usługi będą dla Państwa perspektywą odpowiedniej jakości, chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami biura projektowego w Łodzi. Z przyjemnością skonsultujemy z Państwem potencjalny projekt i dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie zdecydować się na najlepsze dostępne rozwiązania.

 http://www.architekt-kowalski.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.