ARCHIS Pracownia Projektowo-Usługowa Architekt Ryszard Świętek s.c.
ul. Bema 10b/2
32-602 Oświęcim
NIP: 5492183953
  
 


Specjalizuje się w projektowaniu obiektów mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, zespołów mieszkaniowych, obiektów towarzyszących - handlu, usług, szkolnictwa itp. Współpracując z zespołem projektantów branżowych (instalacje i konstrukcje budowlane) gwarantuje wykonanie pełnej dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji robót, jak również opracowania wstępne /analizy techniczne, studia programowo-przestrzenne, założenia techniczno-ekonomiczne inwestycji/, a także prowadzenie pełnej obsługi realizacji inwestycji w ramach powiernictwa inwestorskiego.
Forma własności - prywatna, działalność prowadzona w oparciu o wpis do rejestru działalności gospodarczej.
Siedziba firmy - Oświęcim, ul. Bema 10b/2 - własny lokal biurowy o pow. 70,0 m2.
Wyposażenie - wyposażenie pracowni obejmuje 3 stanowiska komputerowego wspomagania projektowania w zakresie projektowania architektonicznego i budowlanego na bazie aplikacji Architectural Desktop wraz z oprogramowaniem pomocniczym (kosztorysowanie, obliczenia, edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne itp.).
Zatrudnienie: zmienne, dostosowane do zakresu prac do wykonania. Bieżąca współpraca z projektantami i firmami branżowymi, specjalizującymi się w opracowaniach branżowych (instalacje sanitarne, elektryczne, konstrukcje budowlane) pozwala kompleksowo przygotować pełny zakres dokumentacji projektowej dla potrzeb realizacji inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego.
PP-U "ARCHIS" jest autorską pracownią projektową, powstałą w roku 1990, świadczącą usługi z zakresu:
√ projektowania architektonicznego
√ projektowania budowlano-instalacyjnego
√ obsługi realizacji inwestycji
Specjalizuje się w projektowaniu obiektów:
√ mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych
√ zespołów mieszkaniowych
√ obiektów towarzyszących - handlu, usług, szkolnictwa itp.
Współpracując z zespołem projektantów branżowych (instalacje i konstrukcje budowlane) gwarantuje wykonanie pełnej dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji robót, jak również opracowania wstępne /analizy techniczne, studia programowo-przestrzenne, założenia techniczno-ekonomiczne inwestycji/, a także prowadzenie pełnej obsługi realizacji inwestycji w ramach powiernictwa inwestorskiego.
 
http://www.archis.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.