Projekty Kosztorysy Andrzej Cempel TERMOPROJEKT
ul. Powstania Styczniowego 4
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 6221072610
  
501 183 922

http://termoprojekt.org.pl/
adres biura
63-400 Ostrów Wlkp
ul. Krotoszyńska 18
TERMOPROJEKT to profesjonalna firma zajmująca się projektami architektoniczno-budowlanymi. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków energooszczędnych, termomodernizacjach, projektach budynków prefabrykowanych szkieletowych, drewnianych.
Firma funkcjonuje od ponad 20 lat. Przez ten czas zebraliśmy bogate doświadczenie – zrealizowaliśmy ponad 200 obiektów na terenie całej Polski, głównie w Wielkopolsce. Poza projektowaniem architektury, konstrukcji i instalacji, zyskaliśmy także wprawę w nadzorze budowlanym.
Od kilku lat uczestniczymy z sukcesami w konkursach architektonicznych. Jesteśmy autorami zwycięskiej pracy w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na Centrum Kształcenia Praktycznego w Ostrowie Wielkopolskim. Zajęliśmy 3. miejsce w konkursie na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną przedszkola integracyjnego w Ostrowie Wielkopolskim oraz 3. miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budowy kompleksu oświatowo sportowego w Baranowie.
OFERTA
Wykonujemy kompleksowe projekty – architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne, ale także termomodernizacje, inwentaryzacje, przebudowy, remonty, adaptacje oraz projekty wnętrz – zarówno publicznych jak i prywatnych.
Brakuje Ci czegoś w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami – uwielbiamy nowe wyzwania!

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.