BRKART INTERIOR DESIGN BARTOSZ GARCZAREK
ul. Nowa Krępa 135A
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622-26-13-812
 
 
TEL. +48 691 999 470
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.brkart.pl/
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
TEL. +48 691 999 470
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NASZ ZESPÓŁ ZAJMUJE SIĘ PROJEKTOWANIEM ARCHITEKTURY, ARANŻACJĄ WNĘTRZ ORAZ GRAFIKĄ W ARCHITEKTURZE.
WYKORZYSTUJEMY DOŚWIADCZENIE ORAZ NAJNOWSZE TRENDY W CELU ZAOFEROWANIA PAŃSTWU NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ PROJEKTOWYCH.
PRACOWNIA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH KOMPLEKSOWYMI PROJEKTAMI ARANŻACJI WNĘTRZ WŁĄCZNIE Z PEŁNYMI PROJEKTAMI INSTALACJI SANITARNEJ ORAZ ELEKTRYCZNEJ. WRAZ Z NADZOREM BUDOWLANYM. ALE RÓWNIEŻ OSOBY ZAINTERESOWANE JEDYNIE PROJEKTAMI KONCEPCYJNYMI LUB KONSULTACJĄ UDZIELANĄ PRZEZ ARCHITEKTA WNĘTRZ.
WYKONUJEMY PROJEKTY W CAŁEJ POLSCE.
WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA PRODUCENTAMI MEBLI, MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ HURTOWNIAMI PRZEZ CO MOŻEMY OFEROWAĆ KLIENTOM KONKURENCYJNE CENY.
WSPÓŁPRACUJEMY RÓWNIEŻ Z WYKONAWCAMI, DZIĘKI CZEMU OFERUJEMY PAŃSTWU KOMPLEKSOWE USŁUGI.

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.