DOMAR Budownictwo Architektura
ul. Strumykowa 30
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622-196-91-45
 
 
tel. +48 62 592 02 52
fax +48 62 735 16 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://domar-ostrow.pl/
Firma założona w 1994 roku początkowo o profilu budowlanym w 2006 roku poszerzyła swój zakres usług o działalność związaną z projektowaniem architektonicznym w celu kompleksowej obsługi inwestycji. Posiadamy bogate doświadczenie oraz zespół specjalistów z branży budowlanej, wykorzystujących nowe technologie, materiały oraz rozwiązania architektoniczno-funkcjonalne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dopasowując profil działalności pod Inwestora.
Naszymi klientami są osoby prywatne oraz inwestorzy publiczni, poszukujemy ciekawych projektów, nietypowych rozwiązań oraz wyzwań realizacyjnych. Działamy na terenie całej Polski.
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie:
ROBOTY BUDOWLANE
generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów zamieszkania zbiorowego,
budynków jedno i wielorodzinnych,
roboty remontowo - adaptacyjne,
konstrukcje stalowe.
SPECJALISTYCZNE PRACE Z ZAKRESU SYSTEMOWEGO ZABEZPIECZANIA BUDYNKÓW I BUDOWLI
zabezpieczenia i naprawy konstrukcji żelbetowych i betonowych materiałami systemu PCC
iniekcje rys i pęknięć konstrukcji żelbetowych i betonowych,
wzmacnianie konstrukcji żelbetowych materiałami z włókien węglowych,
uszczelnianie przed wodę, wilgocią budynków i budowli,
osuszanie budynków,
uszczelnianie i naprawy zbiorników żelbetowych wody pitnej,
naprawy konstrukcji murowanych,
zabezpieczenie i naprawy obiektów oczyszczalni ścieków przed agresją biologiczną i chemiczna,
piaskowanie konstrukcji i elewacji,
hydropiaskowanie.
Prace wykonujemy materiałami systemu MC-BAUCHEMIE, SIKA, SCHOMBURG, DEITERMANN

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.