STUDIO PROJEKTOWE Adam Radomski
07-300 Ostrów Mazowiecka
Tamkowa 3
NIP: 7591288627
 
 
 
 
 
Szanowni Państwo.
Nasza firma istnieje od 1999roku, natomiast ARCHITEKTURĄ zajmujemy się od zawsze. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w realizacji marzeń o własnym miejscu do życia lub zamierzeniach inwestycyjnych.
Oferujemy kompleksowe dokumentacje projektowe budynków mieszkalnych, handlowo-usługowych, produkcyjnych, obiektów sportowo-rekreacyjnych. Posiadamy też osiągnięcia w zakresie renowacji zabytków i rewitalizacji przestrzeni miejskich.
Wielokrotnie prowadzimy cały proces inwestycyjny od projektu do przekazania obiektu do użytkowania. Zapraszamy do współpracy na każdym etapie inwestycji.
Nasz zespół tworzą architekci:
Adam Radomski
Lucjan Chojnowski
Dorota Długołęcka
Monika Kamińska-Podeszwa
oraz inżynierowie branży konstrukcyjnej, drogowej, instalacji sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i geologicznej.
Branże:
Budownictwo / Biura projektowe
Budownictwo / Firmy budowlane
Budownictwo / Budownictwo mieszkaniowe
Budownictwo / Inwestycje budowlane

http://studio-projektowe.firmy.net/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.