ZAKŁAD USŁUG PROJEKTOWYCH Jan Stankiewicz
ul. Mickiewicza 7
07-300 Ostrów Mazowiecka
NIP: 7591036883
 
 
 
 
Wyszomirska Design to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmujemy się również wzornictwem przemysłowym, malarstwem, grafiką oraz urbanistyką.
Wyszomirska design studio to grupa osób pracujących w jednej branży. Zaczynając od prac geodezyjnych, poprzez pełen zakres usług projektowych, a następnie pracę z ekipami wykończeniowymi, staramy się stworzyć miejsce dostosowane do charakteru i oczekiwań klienta. Opierając się na sprawdzonej metodzie dialogu między architektem a Inwestorem staramy się, najlepiej jak to możliwe,poznać Państwa potrzeby i zastosować dla nich konkretne ,funkcjonalne rozwiązania projektowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.Nad każdym pracujemy nieco inaczej.Staramy się wprowadzić nowatorskie rozwiązania, aby nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru będącego odzwierciedleiem osobowości Klienta. Naszym celem jest nie tylko projekt indywidualnej wizji Inwestora, lecz głównie jego zrealizowanie.
Współpraca ze mną jest podzielona na następujące etapy:
Spotkanie, na którym omawiane są oczekiwania klienta wobec projektu, analizowane plany (jeżeli istnieją)
Staramy się określić, które z poniższych punktów będziemy realizować tak żebym mogła przygotować kosztorys
Przedstawienie kosztorysu z określeniem zakresu prac do wykonania
Podczas pierwszego spotkania wypełniany jest formularz zamówienia, oraz pobierana jest zaliczka w wysokości 1/3 wartości usługi
Podpisanie umowy określającej warunki współpracy
Projekt Funkcjonalny jest poprzedzany konsultacją z Inwestorem, w celu określenia jego oczekiwań oraz stylu projektowanego wnętrza
Jeżeli planów nie ma, teraz następuje zwymiarowanie mieszkania lub domu w naturze - chodzi o bardzo dokładne wymierzenie potrzebne do narysowania rzutu w skali 1:50 i ewentualnych przekrojów
Wykonanie powyższych rzutów i przekrojów
Zaproponowanie przynajmniej dwóch rozwiązań w formie rzutów (rysunki pokazują układ ścian i rozmieszczenie mebli i sprzętów)
Jest to tzw. projekt funkcjonalny
Przeprowadzenie kolejnych konsultacji z nanoszeniem poprawek, aż do zadowalającego efektu, tu powstają następne rzuty - ostatni (zaakceptowany) jest tym, na podstawie którego powstanie projekt końcowy
Po akceptacji rozpoczyna się następny etap pracy polegający na określeniu proponowanych materiałów na podłogi i ściany oraz wstępnym wyborze mebli
Powstają kolorowe rysunki perspektywiczne poszczególnych wnętrz. Pokazany jest charakter pomieszczeń
Stworzenie zestawu rzutów, przekrojów i widoków niezbędnych ekipie remontowej do przeprowadzenia prac budowlanych
Powstaje też rysunek z naniesionymi kolorami na poszczególnych ścianach
Etap najbardziej czasochłonny
Ekipa remontowa wykańcza mieszkanie
Zakup mebli, oświetlenia, dodatków
Dobrze zaprojektowana współpraca
Serdecznie zapraszamy do współpracy wykonawców, firmy remontowo- budowlane, stolarzy, glazurników, sklepy meblowe oraz hurtownie z materiałami wykończeniowymi . Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom kompleksowe usługi.
Gwaranujemy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy.
Wszystkie szczegóły dotyczące zasad kooperacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem projektowym.
Nasze argumenty
Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym
Zapewniamy konkretne korzyści
Prezentujemy Klientom ponad 100 oryginalnych aranżacji
Zapewniamy kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo
Odwiedź Nas i zapytaj o szczegóły
Serdecznie zapraszamy
 
http://wyszomirska-design.com/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna klikając Tutaj . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Jakość naszych materiałów
idealny materiał na ramy. Jest praktycznie bezobsługowy, a tylko winyl umożliwia spawanie okien i drzwi w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości, zapewniając szczelne i wodoszczelne uszczelnienie. Nasza opatentowana mieszanka winylowa zapewnia również doskonałą odporność na długotrwałe blaknięcie kolorów.

Dodaj to do naszych lepszych opakowań szklanych w opcjach podwójnego lub potrójnego panelu, a otrzymujesz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Certyfikaty branżowe
Gdy firmy dobrowolnie poddają się rygorystycznym testom produktów i certyfikacji przez niezależne agencje zewnętrzne, wiesz, że są zobowiązane do doskonałości.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.