KREATOM projekty nadzór budownictwo
Michał Zimecki
ul. Sienkiewicza 39
49-200 Grodków
NIP: 754-265-92-59
 
 
Opis działalności
Załatw pozwolenie na budowę bez wychodzenia z domu, bez straty czasu, bez zbędnych wydatków, bez stresu.

Wykonuję:
-adaptację projektów typowych
-projekty indywidualne wszelkich budynków i budowli
-projekty przebudowy budynków istniejących
-zmiany sposobu użytkowania
-projekty wykonawcze konstrukcji
Każda budowa potrzebuje kierownika budowy, świadczę również usługi nadzorowania i prowadzenia budowy zgodnie z prawem budowlanym.

Potrzebujesz projektu i kierownika budowy, już znalazłeś.
Taniej i solidniej się nie da.

Nie biorę zaliczek, płacisz po uzyskaniu pozwolenia!

Zapoznaj się z moją ofertą: www.kreatom.pl

Obsługuję całe województwo opolskie i część dolnośląskiego;
Opole, Murów, Turawa, Dobrzeń Wielki, Tułowice, Łambinowice, Niemodlin, Komprachcice, Ozimek, Otmuchów, Nysa, Pakosławice, Skoroszyce, Grodków, Brzeg, Skarbimierz, Olszanka, Lewin Brzeski, Prudnik, Oława, Wrocław, Strzelin
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź tutaj . Zapraszamy kontaktu.

 

Ważne cechy i zalety:
Najlepsza gwarancja: Ile produktów oferuje zarówno ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta, jak i dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy od firmy? Zakupione dziś okna i drzwi zapewnią bezproblemowe działanie.

Optymalna wydajność w klimacie Polskim
Tylko produkty są produkowane na zamówienie, aby zapewnić optymalną wydajność w tym regionie. Zamiast podejścia „jeden rozmiar dla wszystkich”, Earthwise projektuje i produkuje produkty odporne na ekstremalne temperatury i warunki pogodowe w Nowym Jorku i Nowej Anglii.

Doskonała efektywność energetyczna są projektowane i konstruowane tak, aby spełniały najwyższe standardy i specyfikacje programu ENERGY STAR. Nasze energooszczędne funkcje i opcje obejmują zastrzeżone materiały wzmacniające kompozyt, szkło wielowarstwowe z wysokowydajnymi powłokami niskoemisyjnymi, wypełnienie gazem argonowym lub kryptonowym, wypełnione pianką płyty główne i skrzydła i inne. Firme z dumą zdobyły status w programie STAR.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.