PROARCH Studio Projektowe
ul. Stanisława Wasylewskiego 22/10
48-304 Nysa
NIP: 7532188580
 
 
 
 

Celem prowadzonego przeze mnie biura architektonicznego w Nysie jest tworzenie projektów, które spójnie połączą wysoką estetykę i pełną funkcjonalność. Chcąc zapewnić Państwu usługi projektowe na najwyższym poziomie, dokładam wszelkich starań, aby proponowane przeze mnie rozwiązania odzwierciedlały Państwa potrzeby, a przy tym zaskakiwały innowacyjnością. Jako doświadczony architekt i pasjonat projektowania poszukuję ciekawych kompozycji, kreuję wygodne, a zarazem oryginalne przestrzenie.
Kwalifikacje jako architekt zdobyłem, studiując w:
Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku architektura i urbanistyka, gdzie otrzymałem tytuł inżyniera architekta,
Politechnice Wrocławskiej na kierunku architektura i urbanistyka, gdzie zdobyłem tytuł magistra inżyniera architekta.
Prowadząc własne biuro projektowe w Nysie, wykonałem dziesiątki projektów domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, a także projektów przebudowy, rozbudowy, adaptacji. Realizowałem także bardziej skomplikowane zlecenia – między innymi przeprowadzałem postępowania naprawcze związane z wykrytymi przez nadzór budowlany błędami popełnionymi przez innych inwestorów czy architektów. Moim zadaniem było doprowadzenie budowy i projektu do stanu zgodnego z prawem budowlanym oraz innymi przepisami.
 
http://proarch-studio.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź tutaj . Zapraszamy kontaktu.

 

Ważne cechy i zalety:
Najlepsza gwarancja: Ile produktów oferuje zarówno ograniczoną dożywotnią gwarancję producenta, jak i dwuletnią gwarancję zwrotu pieniędzy od firmy? Zakupione dziś okna i drzwi zapewnią bezproblemowe działanie.

Optymalna wydajność w klimacie Polskim
Tylko produkty są produkowane na zamówienie, aby zapewnić optymalną wydajność w tym regionie. Zamiast podejścia „jeden rozmiar dla wszystkich”, Earthwise projektuje i produkuje produkty odporne na ekstremalne temperatury i warunki pogodowe w Nowym Jorku i Nowej Anglii.

Doskonała efektywność energetyczna są projektowane i konstruowane tak, aby spełniały najwyższe standardy i specyfikacje programu ENERGY STAR. Nasze energooszczędne funkcje i opcje obejmują zastrzeżone materiały wzmacniające kompozyt, szkło wielowarstwowe z wysokowydajnymi powłokami niskoemisyjnymi, wypełnienie gazem argonowym lub kryptonowym, wypełnione pianką płyty główne i skrzydła i inne. Firme z dumą zdobyły status w programie STAR.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.