Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MONOLIT
ul. Słowackiego 1A
42-300 Myszków
NIP: 5771647340
 
 
 

Wykonujemy między innymi budynki mieszkalne – wielorodzinne, jednorodzinne i szeregowe, obiekty usługowe i przemysłowe. Prowadzimy prace remontowe, adaptacyjne i termomodernizacyjne.
Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez czynny udział w sympozjach i szkoleniach prowadzonych przez firmy branży budowlanej.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MONOLIT zostało zarejestrowane w lipcu 2000 r. Siedziba firmy znajduje się w Myszkowie przy ul. Słowackiego 1A. Firma swoją działalność prowadzi na terenie całego kraju. P.W.MONOLIT jest firmą projektowo – wykonawczą w branży budowlanej, specjalizującą się przede wszystkim w realizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej i przemysłowych. Współpracujemy z firmami wykonującymi instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz roboty drogowe. W generalnym wykonawstwie jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję. W firmie zatrudnieni są w większości miejscowi pracownicy oraz lokalne firmy podwykonawcze , co łagodzi problem bezrobocia w naszym regionie. Nasza kadra posiada szeroką wiedzę techniczną, duże doświadczenie oraz uprawnienia wymagane podczas realizacji wszelkich obiektów budowlanych. Niezbędny do realizacji robót sprzęt, własne środki transportu oraz sprawna organizacja prac pozwalają na dotrzymanie ustalonych umową terminów realizacji inwestycji.
 
http://www.monolit.pl/
 
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Zbudowany z myślą o Tobie Okna i drzwi - i wszystkie produkty - są zbudowane z myślą o właścicielach domów. Możesz polegać na naszym czterdziestoletnim doświadczeniu w produkcji okien i drzwi tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Nasza jakość znajdziesz w sposobie, w jaki nasze okna i drzwi działają w różnych warunkach sezonowych… w sposób, w jaki się ślizgają, huśtają, blokują i zatrzaskują… w ten sposób dodają Twojemu domowi piękna i wartości.

Twoje okna i drzwi są tylko tak dobre, jak ludzie, którzy je tworzą. I nikt nie wie więcej o oknach i drzwiach niż amerykańska grup.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.