STUDIO PROJEKTOWE Z Bożena Zając
Marii Kownackiej 16
41-400 Mysłowice
NIP: 6341853971
 
 
 
 

Autorskie Studio Projektowe "Z" to mała pracownia projektowa, działająca od 1995 roku, kierowana przez właścicielkę Bożenę Zając absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej .
Firma wykonuje projekty architektoniczno-budowlane budynków mieszkalnych i usługowych, projekty adaptacji i przebudowy budynków.
Każdy projekt opracowywany jest indywidualnie w zakresie zgodnym z potrzebami klienta.
Zakres może obejmować całość inwestycji od planu zagospodarowania działki poprzez plany budowlane po projekt wykończenia wnętrz z doborem materiałów wykończeniowych, kolorystyki , projektem posadzek ,sufitów ,aranżacją oświetlenia, projektami mebli i elementów wyposażenia.
Zlecenie może obejmować tylko jeden lub kilka z wymienionych etapów.
Na życzenie klientów polecamy sprawdzonych wykonawców lub prowadzimy realizację całości inwestycji.
W wyniku swej działalności projektowej moje Studio Projektowe zdobyło uznanie wśród klientów, zamawiających projekty wnętrz. Projektowanie wnętrz stało się wiodącym profilem pracowni.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Zbudowany z myślą o Tobie Okna i drzwi - i wszystkie produkty - są zbudowane z myślą o właścicielach domów. Możesz polegać na naszym czterdziestoletnim doświadczeniu w produkcji okien i drzwi tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Nasza jakość znajdziesz w sposobie, w jaki nasze okna i drzwi działają w różnych warunkach sezonowych… w sposób, w jaki się ślizgają, huśtają, blokują i zatrzaskują… w ten sposób dodają Twojemu domowi piękna i wartości.

Twoje okna i drzwi są tylko tak dobre, jak ludzie, którzy je tworzą. I nikt nie wie więcej o oknach i drzwiach niż amerykańska grup.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.