Studio Projekt Architektura i Budownictwo Jacek Bakuła
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Świętokrzyska 46, I piętro
NIP 8221441586
 
 
mgr inż arch. Jacek Bakuła
608 505 345
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fax. (25)758 64 25
608 15 15 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.projekty indywidualne domów jednorodzinnych, willi i rezydencji
adaptacje projektów typowych
przebudowy, rozbudowy, inwentaryzacje, zmiany przeznaczenia budynków
projekty i oceny techniczne dla PINB
budynki wielorodzinne
budynki użyteczności publicznej: handlowe, usługowe, biurowe, sportowe
projekty wnętrz komercyjnych oraz prywatnych
wizualizacje architektoniczne

zależności od stopnia skomplikowania projektu i zakresu opracowania, współpracujemy z projektantami branży: konstrukcyjnej, elektrycznej, sanitarnej, kosztorysantami oraz rzeczoznawcami budowlanymi.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Zbudowany z myślą o Tobie Okna i drzwi - i wszystkie produkty - są zbudowane z myślą o właścicielach domów. Możesz polegać na naszym czterdziestoletnim doświadczeniu w produkcji okien i drzwi tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Nasza jakość znajdziesz w sposobie, w jaki nasze okna i drzwi działają w różnych warunkach sezonowych… w sposób, w jaki się ślizgają, huśtają, blokują i zatrzaskują… w ten sposób dodają Twojemu domowi piękna i wartości.

Twoje okna i drzwi są tylko tak dobre, jak ludzie, którzy je tworzą. I nikt nie wie więcej o oknach i drzwiach niż amerykańska grup.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.