DREAMS Architekci Wojciech Sołowiej
ul. Piłsudskiego 21 lok. 5U
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 5451513951
 
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Sołowiej
tel. 500 564 262
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Opracowanie wielowariantowych koncepcji architektonicznych oraz funkcjonalno-przestrzennych planowanej inwestycji.
Kompleksową realizację procedur formalno-prawnych:
opracowanie ekspertyz i opinii technicznych,
uzyskanie niezbędnych decyzji i uzgodnień,
pozyskanie pozwolenia na budowę.
Wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych wszystkich branż, przygotowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót, specyfikacji technicznej.
Prowadzenie wielobranżowego nadzoru autorskiego.
Wykonanie inwentaryzacji istniejących budynków na podstawie pomiarów z natury i opracowanie dokumentacji obejmującej część rysunkową wraz z zestawieniem powierzchni.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

 Mamy nadzieję, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź portal www.Twoje-okna.com . Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

Zbudowany z myślą o Tobie Okna i drzwi - i wszystkie produkty - są zbudowane z myślą o właścicielach domów. Możesz polegać na naszym czterdziestoletnim doświadczeniu w produkcji okien i drzwi tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Nasza jakość znajdziesz w sposobie, w jaki nasze okna i drzwi działają w różnych warunkach sezonowych… w sposób, w jaki się ślizgają, huśtają, blokują i zatrzaskują… w ten sposób dodają Twojemu domowi piękna i wartości.

Twoje okna i drzwi są tylko tak dobre, jak ludzie, którzy je tworzą. I nikt nie wie więcej o oknach i drzwiach niż amerykańska grup.

 

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.