MARIOPROJEKT BIURO-PROJEKTOWE Mariusz Daniel
Jerzego Kwiecińskiego 5
20-453 Lublin
NIP: 7122332439
 
 
Zajmujemy się opracowaniem wielobranżowej dokumentacji architektoniczno-budowlanej dla:
projektów indywidualnych
projektów przebudowy, rozbudowy, nadbudowy (adaptacja poddasza), zmiany sposobu użytkowania
adaptacji projektów typowych
Ponadto świadczymy usługi w zakresie:
inwentaryzacji budowlanych do celów projektowych, notarialnych, majątkowych
wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków / lokali mieszkalnych
wyceny nieruchomości
Realizujemy projekty budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektów handlowo-usługowych, a także budynków przemysłowych oraz konstrukcji inżynierskich.
Do projektów wykonujemy wymagane uzgodnienia rzeczoznawców: ds. sanitarno-higienicznych, bhp i ergonomii pracy, a także zabezpieczeń przeciw pożarowych.
Na życzenie klienta do dokumentacji projektowej wykonujemy kosztorysy.
Wszelkie kwestie opracowania projektu, a także zakresu potrzebnych dokumentów omawiamy na indywidualnym spotkaniu z Państwem.
Zapraszamy do współpracy! Tani architekt w Lublińcu ( Lublin )!!!  Zapytaj o ceny usług architektów telefonicznie lub e-mailowo.
 
http://marioprojekt.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.