Biuro Projektów Architektonicznych AUTOGRAF
ul. Narutowicza 43/10
20-016 Lublin
NIP: 5261010247
 
 

Gwarantujemy, że z Biurem Projektów Architektonicznych AUTOGRAF Państwa oczekiwania dotyczące domu będą spełnione, a jednocześnie budżet pozostanie nienadszarpnięty.
Przed wyborem projektu polecamy przeczytać nasz artykuł „Projekt gotowy a projekt indywidualny”
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektów domów:
Projekt indywidualny
Adaptacja projektu gotowego
Dom pasywny
Dom w standardzie ENERGOOSZCZĘDNYM
Pracownia Autograf Architekci funkcjonuje na rynku usług architektonicznych w obszarze całego województwa lubelskiego od 2007 roku i cieszy się coraz większą liczbą zadowolonych Klientów.
Pracownia została doceniona przez Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, dzięki czemu realizujemy projekty zarówno budynków mieszkalnych, jak również obiektów komercyjnych, usługowych, medycznych i oświatowych, a także muzealnych.
Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc kreatywne i dopasowane do ich potrzeb projekty.
Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych projektów, które realizujemy zgodnie z zasadami projakościowymi. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni.
 
www.projekt-autograf.pl

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.