ARCHI-PROJEKT Sp.z.o.o.
Czechowska 10/38
20-072 Lublin
NIP: 7122635418
 
 
 
BIURO SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
ARCHI - PROJEKT
20 - 072 Lublin ul. Czechowska 10/38
czynne: poniedziałek - piątek 8 - 16
Lublin ul. Fabryczna 2 Galeria Gala III piętro lok. 18
czynne: poniedziałek - piątek 10 - 18
sobota 10 - 14
Pracownia projektowa działająca od 1990 roku, zajmujemy się projektowaniem:
Domów jednorodzinnych
Budynków mieszkalnych wielorodzinnych
Budynków handlowych, usługowych
Użyteczności publicznej
Projekty gotowe domów jednorodzinnych prezentujemy w czasopiśmie "NASZ WŁASNY DOM" — półroczniku dostępnym w kioskach, empikach i wybranych centrach handlowych, a także w sprzedaży wysyłkowej.
Posiadanie własnego domu jest dla każdej rodziny sprawą ważną, czasem najważniejszą, a wybór odpowiedniego projektu domu jest podstawową decyzją, w momencie gdy zdecydujemy się na budowę. Staramy się ułatwić Państwu tą decyzję prezentując nasze projekty.
Przedstawiamy prezentację ok. 450 projektów domów jednorodzinnych (łącznie z wersjami z garażami, podwójnymi garażami, piwnicami) i ok. 30 projektów garaży. Prezentujemy projekty domów spokojne i zrównoważone, projekty domów, w których każdy chętnie zamieszka. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą projektową, którą ciągle rozszerzamy. Projekty publikowane są w półroczniku "Nasz Własny Dom" dostępnym w kioskach, empikach lub sprzedaży wysyłkowej.
Staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego wszystkie sugestie i propozycje są starannie rozważane, a efektem są zrealizowane projekty i zadowoleni klienci, którzy projekty naszej pracowni polecają swoim przyjaciołom i znajomym.
Niech dom stanie się przystanią i wytchnieniem w coraz szybszym tempie naszego życia. Mamy nadzieję, że będzie to Państwa i nasz "Nasz Własny Dom", przez nas wymyślony, a przez Państwa wybudowany, na długie lata spokojnego i szczęśliwego życia.
Pracownia projektowa działająca od 1990r zajmuje się projektowaniem:
domów jednorodzinnych
budynków mieszkalnych wielorodzinnych
budynków handlowych usługowych
użyteczności publicznej
Projekty gotowe domów jednorodzinnych prezentujemy w czsopiśmie "Nasz własny dom" - półroczniku ogólnopolskim dostępnym w kioskach, empikach i wybranych centrach handlowych, a także w sprzedaży wysyłkowej.
 
http://archi-projekt.com.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.