BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH Tomasz Nicer
ul. Czechowska 7 lok. 3
20-072 Lublin
NIP: 712-146-64-68
 
 
 
BIURO
ul. Głowackiego 35/100
20-060 Lublin
 
Biuro powstało jako konsorcjum dwóch firm „Biuro Projektowe Banaszek Tomasz” oraz „Biuro Usług Projektowych Tomasz Nicer” w 2008 roku. Po długim okresie praktyki w renomowanych biurach projektów nadszedł czas na działanie samodzielne. Od momentu powstania biura wykonaliśmy około 1500 projektów wszelakiego rodzaju:
- obiektów nowoprojektowanych,
- obiektów remontowanych i adaptowanych do nowych potrzeb,
- wzmocnień i zabezpieczeń,
- opinii i ekspertyz.
Nasze Biuro zajmuje się wykonywaniem projektów konstrukcyjnych i nadzorowaniem wykonywania wszelkiego rodzaju obiektów. Od domów jednorodzinnych do zakładów przemysłowych. Wykonujemy projekty obiektów w technologii monolitycznej, prefabrykowanej, tradycyjnej oraz stalowych i drewnianych. Zajmujemy się projektowaniem „od podstaw” obiektów nowych, jak i remontami połączonymi z adaptacją obiektów już istniejących. W dziale realizacje można znaleźć przykłady niektórych naszych działań.
 
http://www.konstrukcje.lublin.pl/

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.