ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Jacek Kowalczuk 
Jana Sawy 6/41
20-632 Lublin
NIP: 7131437824
  
 
Pracowania Jacek Kowalczuk Architekt powstała w roku 2008 w Lublinie. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania budynków mieszkaniowych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej ze szczególnym uwzględnieniem obiektów obsługi komunikacyjnej. Posiadamy duże doświadczenie wykonywania projektów wielobranżowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszego oprogramowania BIM. Poprzez zastosowanie techniki projektowej 3D na każdym etapie projektowania klienci mają bezpośredni dostęp do przestrzennego modelu projektowanych obiektów.
O mnie
Architekt Jacek Kowalczuk, absolwent Wydziału Architektury PG w Gdańsku 1995 (dyplom w Katedrze Architektury Mieszkaniowej pod kierunkiem prof. Leopolda Taraszkiewicza), od roku 2005 członek Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów, praktyka projektowa obejmuje samodzielną współpracę m.in. z Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. firmami developerskimi oraz spółdzielniami mieszkaniowymi na teranie Lublina, równocześnie zajmuję się kompleksową obsługą klientów indywidualnych.
 
http://architekt-kowalczuk.pl/

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.