BOXBOX ARCHITEKCI
GODEBSKIEGO 8/1
20-045 LUBLIN
NIP: 712-328-72-96
 
 
 
OFERTA
Autorska pracownia projektowa BOXBOX Architekci powstała w wyniku połączenia dróg zawodowych i architektonicznych pasji wspólników – Michała Rakowskiego oraz Krzysztofa Łopuckiego. Potencjał pracowni opiera się na wiedzy wyniesionej ze studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz na doświadczeniu zawodowym zdobytym w renomowanych biurach architektonicznych. Dzięki codziennej współpracy z grupą doświadczonych projektantów branżowych skutecznie oraz kompleksowo koordynujemy proces projektowy, jednocześnie stale podnosząc własne kwalifikacje.
INSPIRACJE
Kształtujemy architekturę z poszanowaniem kontekstu miejsca, jednocześnie czerpiąc inspirację z lokalnych uwarunkowań. Wierzymy, że impulsem dla stworzenia ciekawej, intrygującej architektury mogą być zarówno potencjalne zalety lokalizacji jak i jej największe wady. Każdy projekt zaczynamy od wnikliwej analizy urbanistycznej a kończymy na dopracowanym detalu oraz nadzorach autorskich bezpośrednio na placu budowy.
PRACOWNIA
Wiemy, że realny cykl projektowy kończy się w momencie oddania budynku do użytkowania. Świadczymy usługi projektowe zarówno w niewielkiej skali – tworząc analizy chłonności oraz funkcjonalne terenu a kończąc na złożonych projektach budowlanych, przetargowych czy wykonawczych. Zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą pracownią zachęcamy do kontaktu.
 
http://www.boxboxarchitekci.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.