ARTUBA PROJEKTY Magdalena Kuromska
ul. Głuska 86 poziom 1 lokal 1
20-380 Lublin
NIP: 7122710663
 
 
 
W tym czasie zdobyliśmy grono klientów zarówno wśród partnerów instytucjonalnych (samorządy, firmy budowlane, szkoły, wspólnoty mieszkaniowe i inne placówki), jak i indywidualnych.
Projektujemy domy jednorodzinne, stadiony, szkoły, place zabaw, budynki gospodarcze i komercyjne.
Staramy się, aby nasze usługi były dopasowane do potrzeb i możliwości klienta.
Jeśli szukają Państwo fachowej porady przy budowie domu czy aranżacji innego miejsca, nasz architekt (Lublin – tu mieści się nasza siedziba) jest do Państwa dyspozycji. Stacjonujemy w Centrum Budownictwa OMEGA przy ul. Głuskiej 86 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Naszym klientom, poza profesjonalną obsługą i doradztwem, proponujemy również system zniżek na zakup materiałów budowlanych oraz korzystne rabaty na usługi. Architekt – Lublin i okolice – tutaj głównie działamy – z pewnością doradzi Państwu najlepsze rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!
ferujemy kompleksową usługę adaptacji projektu typowego. Ty dostarczasz nam warunki na media, warunki zabudowy (lub wypis z planu zagospodarowania) - my zajmujemy się wszelkimi formalnościami do uzyskania pozwolenia na budowę.
Jeżeli projekt gotowy spełnia Twoje oczekiwania, jego adaptacja będzie najtańszym i najszybszym sposobem na uzyskanie pozwolenia na budowę. Pamiętaj, że im mniej zmian wprowadzisz, tym usługa adaptacji będzie tańsza - staraj się więc znaleźć taki dom, w którym nie będziesz zmieniał konstrukcji dachu, wymiarów budynku, przenosił ścian konstrukcyjnych. Są to przykładowe zmiany konstrukcyjne, za które musisz dopłacić. Zmiany nieistotne (np. przenoszenie ścianek działowych, zmiana wymiarów otworów okiennych etc.) są gratisowe i obejmuje je nasza cena usługi adaptacji.
Przed ostatecznym zamówieniem projektu sprawdź czy spełnia on zapisy umieszczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub warunkach zabudowy, a także czy dom zmieści się na Twojej działce (z zachowaniem wymaganych prawem odległości). Najlepiej jednak zgromadź potrzebne dokumenty i przyjdź do nas na bezpłatną konsultację. Weź ze sobą przede wszystkim:
Wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania lub warunki zabudowy;
Warunki na przyłącze wod.-kan., elektryczne, gazowe;
Będziesz potrzebował(a) także:
Kopii aktu własności
Oświadczenia zarządcy drogi o zapewnieniu przyłączenia działki do drogi publicznej (pomożemy w jego uzyskaniu);
Mapy do celów projektowych (zamówisz już u nas).
Po podpisaniu z nami umowy i uzgodnieniu szczegółów (w tym lokalizacja na działce, zmiany w projekcie) przystępujemy do pracy, a Ty czekasz na swoje pozwolenie na budowę. Rozliczenie następuje dopiero po uzyskaniu pozwolenia na budowę.
 
http://artuba.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Jesteśmy pewni, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz okna plastikowe cennik .Zapraszamy do współpracy..... 

 

Produkty niestandardowe wspierane przez szybką obsługę klienta ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu komercyjnych okien budowlanych. Znamy rodzaje usług, których wymaga rynek komercyjny - i rodzaje terminów, którymi się zajmujesz każdego dnia. jest po to, aby wspierać Cię, gdy napotkasz takie problemy, jak zmieniające się warunki pogodowe, nowe terminy lub zmiany klientów.

Gdy Twoim celem jest zadowolenie wymagających klientów, polegaj na nas, aby produkować szyte na miarę okna, aby dopasować je do Twoich wymagań na lekkich rynkach komercyjnych lub mieszkaniowych. Nasze okna i drzwi są budowane na zamówienie, aby wytrzymać zarówno letnie upały, jak i ostre zimno w rejonie Polski, który obsługujemy. Twoi klienci znajdą również nasze komercyjne okna budowlane, które są proste w utrzymaniu i gwarantują bezproblemową eksploatację.

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.