ARCHITRAW
ul. Piłsudskiego 42
59-300 Lubin
NIP: 6921765999
 
 

Pracownia Projektowania Budowlanego "ARCHITRAW" założona przez mgr inż. arch. Magdalenę Żylińską działa na rynku od 2000r. Architekt Magdalena Żylińska jest doświadczonym projektantem z uprawnieniami zawodowymi od 1985r. w specjalności do sporządzania projektów architektonicznych bez ograniczeń i konstrukcyjnych z wyjątkiem skomplikowanych oraz do prowadzenia i nadzorowania budowy.
Współpracuje z inżynierami i projektantami branżowymi, którzy swą wiedzę i doświadczenie czerpią z wieloletniej pracy zawodowej na rynku krajowym, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.
We wrześniu 2005r., po ukończeniu studiów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej do zespołu projektowego dołączyła Julia Żylińska. Od chwili uzyskania uprawnień zawodowych w 2010 r. do projektowania w specjalności architektonicznej może w pełni wspierać prace naszego biura.
Przygotowujemy kompletne wielobranżowe projekty architektoniczno - budowlane, aranżacje wnętrz, a także koordynujemy projekty branżowe.
Realizując zadania projektowe jesteśmy osobiście zaangażowani w każdy aspekt projektu począwszy od koncepcji do zakończenia prac przy dokumentacji. Nasze usługi obejmują także uzgadnianie i opiniowanie projektów u rzeczoznawców ds. ochrony przeciw pożarowej, bhp i sanitarnych oraz współpracę z lokalną administracją publiczną.
Obszary naszej działalności:
wielobranżowe projekty domów wielorodzinnych i jednorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej.(na indywidualne zamówienie oraz adaptacje projektów katalogowych)
wielobranżowe projekty technologii (gastronomia, usługi medyczne, lokale biurowe oraz usługi kosmetyczne ,fryzjerskie i sklepy różnych branż.)
projekty remontów wszelkich obiektów budowlanych
projekty obiektów służby zdrowia
termomodernizacje elewacji wraz z kolorystyką
przebudowy, dobudowy, rozbudowy, nadbudowy i remonty,
projekty zagospodarowania terenu,
projekty małej architektury,
doradztwo w zakresie prawa budowlanego i prowadzenia inwestycji,
świadectwa energetyczne i charakterystyki energetyczne,
kosztorysy wielobranżowe, przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie
 
http://www.architekci.lubin.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.