"APAMOD Autorska Pracownia Architektoniczna" Józef Kordas
ul. Wrzosowa 8 B
59-300 Lubin
NIP: 692-103-96-03
 
 
 
Wszystkie wyżej wymienione podmioty mają siedzibę w:
"Autorskie Biuro Moduł LT."
ul. Odrodzenia 29, 59-300 Lubin
REGON: 021810731
NIP: 692-250-37-35
Mamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów takich jak: budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, budynki handlowe, użyteczności publicznej, w tym takie obiekty jak stadiony sportowe, obiekty przemysłowe. Wykonujemy również świadectwa energetyczne, opinie techniczne, usługi urbanistyczne, modernizacje, remonty, a przede wszystkim jesteśmy specjalistami w budownictwie na terenach objętych szkodami górniczymi. Jesteśmy solidnym partnerem przy każdego typu realizacji, co potwierdzają wystawione naszej firmie referencje.
Decydując się na współpracę z naszą firmą będą mieli Państwo pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z Waszymi oczekiwaniami oraz standardami i wymogami branży. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom pracowników zapewniamy najwyższą jakość oraz kompleksowość usług. Nasza firma stworzy pełno branżowy projekt oraz wszelką niezbędną dokumentację.
Założycielami Naszej firmy są: arch. Jozef Kordas, inż. bud. Przesław Król, inż. bud. Teresa Pawełczyk oraz technik bud. Ryszard Kowalski. Wszyscy prowadzą samodzielna działalność z zakresu swoich specjalizacji. Nasze kwalifikacje się uzupełniają, gdyż każdy z Nas wnosi wkład pracy i wiedzę z zakresu swojej dziedziny w wykonywane przez Nas projekty. Doceniamy swoją wzajemną pracę, doświadczenie i spojrzenie na otaczający nas świat, dlatego dobrze Nam się razem współpracuje, co przynosi oczekiwane efekty zarówno Nam, jak i Naszym Klientom.
 
http://www.modullt.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.