FIRMA PROJEKTOWO–BUDOWLANA Paweł Baranowski
ul. M.C. Skłodowskiej 88
59-301 Lubin
NIP: 6921454532
  
 
Nasze biuro projektowe specjalizuje się w sporządzaniu kompletnej dokumentacji technicznej w branży konstrukcji budowlanych i inżynierskich, szczególnie obiektów przemysłowych i inżynierskich, budynków mieszkalnych oraz w zakresie naprawy i wzmocnień elementów konstrukcyjnych.
Prowadzimy prace w zakresie: projektowania konstrukcji następujących obiektów:
– budynki: mieszkalne, użyteczności publicznej, obiekty handlowe, obiekty przemysłowe i magazynowe;
– konstrukcje inżynierskie: ściany oporowe, fundamenty pod urządzenia techniczne, konstrukcje wsporcze, pomosty technologiczne;
– hale: stalowe i żelbetowe indywidualnie projektowane, projekty obudowy, posadzki przemysłowe.
Wydajemy opinie:
– o stanie technicznym budynków lub ich elementów;
– doradztwo techniczne;
– weryfikację projektów.
Oferujemy możliwość współpracy z innymi biurami projektowymi lub specjalistami innych branż.Architektom polecamy swoje usługi w zakresie projektowania wszelkich obiektów w branży konstrukcyjnej.
 
http://www.firmapb.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.