BLUMSTUDIO PRACOWNIA PROJEKTOWA Kamila Jacyniuk
Czerniec 1b
59-300 Lubin
NIP: 895 192 27 08
  
 
Blumstudio to pracownia oferująca usługi w zakresie projektowania architektury, urbanistyki, wnętrz i szeroko pojętego designu. Dążymy do tworzenia architektury wysokiej jakości, starając się nie ulegać tymczasowym modom. Projektujemy nowoczesną i funkcjonalną architekturę, osadzoną w kontekscie miejsca i realiach ekonomicznych. Ważna jest dla nas bliska relacja z inwestorem, dzięki której łatwiej nam spełnić pomysły, potrzeby i marzenia klienta.
architektura: analizy urbanistyczne działki, inwentaryzacje budowlane, projekty koncepcyjne, pełna dokumentacja architektoniczno-budowlana budynków (jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych i biurowych) wraz z zagospodarowniem terenu i projektami branżowymi, adaptacje gotowych projektów, rozbudowy i modernizacje istniejących budynków, projekty elewacji budynków, przygotowanie dokumentacji urzędowych, nadzór autorski
wnętrza: projekty indywidualne wnętrz prywatnych i komercyjnych, projekty koncepcyjne, wizualizacje 3d, pełna dokumentacja wykonawcza, dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, projekty oświetlenia, projekty indywidualne mebli, konsultacje i doradztwo
grafika: wizualizacje, grafika użytkowa, identyfikacja wizualna firmy, system informacji wizualnej obiektów, projektowanie graficzne aplikacji mobilnych
właścicielem biura jest Kamila Jacyniuk - absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej (2009), studiowała w École Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes we Francji w ramach programu wymiany studenckiej Socrates Erasmus. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2008 r. w renomowanej wrocławskiej pracowni architektonicznej. Od 2010 r. prowadzi własną pracownię projektową. Członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów - uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nr 04/DSOKK/2014. Ukończyła także Studium Reklamy we Wrocławiu, zdobywając doświadczenie w projektowaniu graficznym.
 
http://www.blumstudio.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.