AJD PROJEKT BIURO PROJEKTOWE
ul. Młynarska 4
59-800 Lubań
NIP 613-104-78-73
 
 
 
AJD PROJEKT
ul. Kościuszki 5/2A 59-820 Leśna
NIP 613-104-78-73
REGON 230350041
Jesteśmy firmą projektową inżynieryjno-konstrukcyjną. Firma została założona w 1996 roku pod nazwą Zakład Projektowo-Usługowy Jerzy Dec. W 2007 roku nazwę zmieniono na Biuro Projektów i Usług Budownictwa AJD PROJEKT. Firmę tworzy zespół młodych inżynierów oraz projektantów z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z instytucjami publicznymi, inwestorami prywatnymi, firmami budowlanymi, konstruktorami, architektami, geodetami oraz geologami. Dążymy do zapewnienia naszym Klientom wszechstronnej i niezawodnej obsługi.
W ofercie naszej Firmy znajdziecie Państwo:
PROJEKTY BUDOWLANE I WYKONAWCZE
sieci, instalacji oraz przyłączy instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz ciepłowniczych.
instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
przydomowych oczyszczalni ścieków oraz zbiorników bezodpływowych
stawów i budowli hydrotechnicznych
budowli inżynieryjnych, dróg i mostów
instalacji solarnych i fotowoltaicznych
WYKONANIE
Przedmiarów i kosztorysów
Szczegółowych specyfikacji technicznych
Operatów wodno prawnych
Certyfikatów energetycznych
USŁUGI DORADCZE
Doradztwo i konsulting inżynieryjny
Nadzory inwestorskie
Oceny stanu technicznego i przeglądy instalacji i urządzeń
 
http://www.ajdprojekt.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.