AGENCJA BUDOWLANA KALDO Paweł Jędraś
ul. Antonińska 6
64-100 Leszno
NIP: 697-118-31-82
 
 

Agencja Budowlana KALDO istnieje od dwunastu lat. Założenie firmy poprzedziło ponad 20 lat pracy na budowach i przy sporządzaniu projektów. Zdobyte wcześniej doświadczenia i kontakty procentują teraz przez współpracę z wieloma specjalistami w różnych dziedzinach budownictwa.
Nasza firma stara się łączyć najlepszych ludzi do wykonywania wszelkich zadań w obrębie budownictwa. Trzeba pamiętać, że każdy budynek jest inny, warunki budowy i eksploatacji są różne. Indywidualność to specyfika budownictwa. Dlatego tak ważne jest doświadczenie ludzi w tej branży. Dlatego nasza firma stawia na najlepszych, najbardziej doświadczonych. A tych starszych wspomaga młodymi, wykształconymi, pełnymi zapału inżynierami.
KALDO to:
K - konstrukcje, wykonawstwo, nadzory, zarządzanie budową
A - architektura, projektowanie
L - ludzie, wiedza, doświadczenie
D - dobra, rzetelna i efektywna praca
O - otwartość na potrzeby klienta
Oferujemy usługi z obszaru budownictwa:
wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej budynków, zagospodarowania terenów, infrastruktury podziemnej,
generalne wykonawstwo robót budowlanych,
nadzorowanie robót budowlanych, zarządzanie realizacją inwestycji,
nadzór nad eksploatacją obiektów budowlanych, wykonywanie przeglądów, zakładanie i prowadzenie książek obiektów, typowanie i nadzorowanie robót remontowych.
Jesteśmy szczególnie zainteresowani łączeniem oferowanych usług w kompleksową obsługę. Doświadczenie w tak szerokim obszarze budownictwa wyróźnia nasza firmę i pozwala zaprezentować ją jako partnera, który zadba o zaprojektowanie i wybudowanie, a potem utrzymanie obiektów budowlanych przez cały okres ich istnienia i weźmie za to odpowiedzialność. Właściciel lub zarządca nieruchomości zabudowanej nie musi się martwić zatrudnianiem kolejnych firm do projektowania, budowy, remontowania, przebudowywania itd - może te wszystkie zadania zostawić jednemu partnerowi. Może się skoncentrować na robieniu tego, co umie najlepiej. Nie musi tracić czasu na zajmowanie się tym, na czym się nie zna.
Jesteśmy elastyczni w przyjmowaniu zakresu zlecenia, dostosowujemy się do oczekiwań klienta.
Oczywiście nie wszystkie zadania wykonujemy własnymi siłami. Ale my wiemy gdzie i jak szukać fachowca, jak zadawać pytania, czego wymagać, jak się rozliczać. Spróbuj !
 

http://kaldo.net.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.