ARCHIMAG Piotr Lisowski
ul. Zofii Kossak 3
59-220 Legnica
NIP: 884-152-50-30
 
 
 
Pracownia ARCHIMAG to młoda, ambitna i prężnie rozwijająca się firma, stworzona przez architekta z wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu, koordynowaniu wielobranżowymi pracami projektowymi oraz udziale w realizacji przedsięwzięć z zakresu budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego i wielorodzinnego, obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej.
Pełni entuzjazmu, z równym zaangażowaniem przystępujemy do realizacji projektów dla wszystkich inwestycji, bez względu na ich skalę i funkcję.
Dbamy o spełnienie oczekiwań i wymagań Inwestora realnie oceniając koszty budowy, a w szczególności ich poziom w relacji zakładanej wielkości przedsięwzięcia i oczekiwanego jego standardu.
Pracownia ARCHIMAG wciąż podejmuje działania rozszerzające zakres oraz jakość oferowanych usług, budując swoje kontakty z klientami na zasadzie partnerstwa, gdzie rzetelność i kompetencja odgrywają główną rolę.
Przedmiotem działania firmy są kompleksowe usługi związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych, począwszy od oceny planowanej inwestycji i wariantowego projektowania koncepcyjnego, aż do realizacji interdyscyplinarnych projektów budowlanych oraz wykonawczych, uzyskania niezbędnych uzgodnień formalno-prawnych oraz nadzoru nad prawidłowym przebiegiem realizacji inwestycji.
Zakres usług obejmuje między innymi projekty:
budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych
budynków użyteczności publicznej
obiektów przemysłowych
obiektów sportowych i rekreacyjnych
obiektów hotelowych
zagospodarowania terenu
małej architektury
W opracowaniu dokumentacji technicznych biorą udział projektanci posiadający uprawnienia w specjalności:
architektonicznej
konstrukcyjno - budowlanej
drogowej
telekomunikacyjnej
instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych
instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
Jesteśmy w stanie podjąć wszelkie działania usprawniające proces inwestycyjny, w szczególności związane z:
uzyskaniem w imieniu inwestora dokumentów umożliwiających przedłożenie kompletnej dokumentacji do pozwolenia na budowę
wykonaniem inwentaryzacji budowlanych istniejących obiektów
przygotowaniem opinii i ekspertyz technicznych
przygotowaniem kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót
pomocą przy przeprowadzaniu przetargu
sprawowaniem nadzoru autorskiego
 
http://archimag.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.