PRACOWNIA PROJEKTOWA WILD ARCHITEKCI Martyna Majgier
Odrzańska 40
59-220 Legnica
NIP: 6912318752
  
 
WILD ARCHITEKCI
Pracownia projektowa
Nazywam się Martyna Majgier. Jestem absolwentką studiów jednolitych magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Wydział jest jedną z wiodących szkół architektury w Polsce i liczącym się ośrodkiem naukowym. Kształcenie przyszłych absolwentów opiera się na programach nauczania łączących techniczne i humanistyczne aspekty edukacji architekta i planisty przestrzennego.
Mam ponad czteroletnie doświadczenie na stanowisku architekta oraz inżyniera budowlanego. Posiadam doświadczenie przy sporządzaniu projektów koncepcyjnych, wizualizacji, inwentaryzacji oraz projektów budowlanych. Od stycznia 2016 roku prowadzę pracownię projektową WILD Architekci, która podejmuje różnorodne zadania projektowe. Projektuję budynki mieszkalne, biurowe, apartamentowce, budynki użyteczności publicznej, zespoły domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, luksusowe bogato wyposażone wille z basenami, pensjonaty, hotele, ośrodki sportowe, a także projekty przebudów istniejących budynków. W ramach tworzenia dokumentacji projektowej wykonywane są projekty pełnobranżowe - architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne oraz elektryczne.
W trakcie procesu budowlanego projekty podlegają wszelkim niezbędnym uzgodnieniom (BHP, Sanepid, Straż Pożarna, Konserwator Zabytków). Efektem finalnym jest gotowa dokumentacja, pozytywnie zaopiniowana z udzielonym pozwoleniem na budowę. Cechą charakterystyczną moich projektów jest budowanie ich w oparciu o konkretny kontekst przestrzenny, kulturowy, estetyczny, funkcjonalny. Efektem jest różnorodność przestrzenna i formalna.
Według mnie ARCHITEKTURA to sposób wyrażenia siebie, możliwość kształtowania przestrzeni, oddziaływania na ludzi. Staram się, aby moje projekty były ciekawe, ale przede wszystkim funkcjonalne i zgodne z oczekiwaniami inwestora.
Architektura powinna rozwijać się w dwóch kierunkach, będących w pewnym stopniu swoim przeciwieństwem, ale i dopełnieniem - mowa o architekturze high-tech i low-tech. Tradycyjne budownictwo jest przestarzałe i niedostosowane do wymagań współczesnego użytkownika.
Zakres działalności firmy obejmuje:
projekty koncepcyjne,
projekty pełnobranżowe budowlane i wykonawcze,
projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych,
projekty modernizacji i rozbudowy budynków,
projekty przebudowy budynków,
adaptacje projektów gotowych,
termomodernizacje budynków,
inwentaryzacje budowlane obiektów,
nadzory autorskie,
świadectwa energetyczne,
technologie
 
http://www.wildarchitekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.