SANKON S.C. Adam i Alicja Santorowscy
ul. Murarska 5c-5d lokal 2
59-220 Legnica
NIP: 6912416733
 
 


Działalność projektową prowadzimy od roku 1998 r. Od roku 2008 funkcjonujemy w ramach spółki SANKON S.C. Adam i Alicja Santorowscy.  Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej takich jak budynki biurowe, usługowe, handlowe, salony samochodowe, dworce kolejowe.Zajmujemy się budownictwem przemysłowym obejmującym szeroko pojęte budynki produkcyjne i magazynowe.
Nasz obszar działalności obejmuje również specjalistyczne budownictwo inżynieryjne: przejścia podziemne, przepusty, wiadukty, drogi, place magazynowe, parkingi, ekrany akustyczne. Posiadamy bogate doświadczenie i duże zaplecze techniczne, umożliwiające nam szybkie i niezawodne opracowywanie projektów wielobranżowych, optymalizację konstrukcji oraz wykonywanie projektów wykonawczych i warsztatowych. Wykonujemy ponadto opinie techniczne, ekspertyzy oraz przeglądy okresowe obiektów.
Sprawujemy nadzór autorski oraz nadzór inwestorski. Świadczymy również usługi w formule „projektuj i buduj”. W trosce o dobro Klienta proponujemy rozwiązania optymalne, które zadowolą jego wymagania funkcjonalne i estetyczne oraz zapewnią ekonomiczną realizację inwestycji.
Przeprowadzamy naszych Klientów przez inwestycję począwszy od fazy koncepcji, projektu poprzez realizację aż do pomyślnego oddania obiektu do użytkowania.
 
http://www.sankon.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.