KASPROWICZ i ZAREMBA ARCHITEKCI
05-120 Legionowo
ul. Warszawska 59/6
NIP: 536-10-24-349
 
 
 
 
Motto:
Jesteśmy dla tych , którzy szukają wyjątkowych , starannie opracowanych projektów i nie chcą zadowolić się przeciętnością. Oferujemy ciągłą współpracę od początku projektu do końca realizacji.
Korzystamy zarówno z nowoczesności jak i tradycji zamiast kierować się krótkotrwałą modą. Łączymy doświadczenie zawodowe z poszukiwaniem nowego.
Projektujemy:
domy i rezydencje
rewitalizacje obiektów zabytkowych
galerie sztuki
biura
sklepy
obiekty gastronomiczne i hotele
obiekty medyczne
małą architekturę
wszelkiego rodzaju wnętrza
Oferujemy:
wirtualny spacer po obiekcie
wizualizacje i rysunki odręczne
nieobce są nam pasje dalekie od rutyny (patrz Wiatr i Woda)
Wczoraj i dziś:
Praktykujemy w zawodzie od 1989 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy w spółce Plan - jednej z pierwszych prywatnych pracowni architektonicznych w Polsce , następnie w Pracowni Architektonicznej Leszka Zaremby- Ewa Zaremba-Kasprowicz to drugie pokolenie architektów w rodzinie. Własną firmę założyliśmy w grudniu 1995 roku. Od tego czasu systematycznie poszerzamy zakres działalności. W osobie Kai Kasprowicz rośnie już trzecie pokolenie architektów w rodzinie.
Współpracujemy stale:
z pracowniami i projektantami w zakresie opracowań konstrukcyjnych, w tym : Konwiko i Azaz.
z projektantami instalacji : z firmą Prozamex zajmującą się projektowaniem instalacji elektrycznych oraz Hydronet i Leszkiem Płaszewskim - projektującymi intalacje sanitarne
projektantami ogrodów i zieleni - 5 Kolorów Małgosi Białeckiej
ze specjalistami ds. technologii ppoż. , sanepid , bhp i
specjalistami innych branż
 
http://www.architekci-kasprowicz-zaremba.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.