BIURO ARCHITEKTURY I URBANISTYKI "AKCENT"
84-300 Lębork
ul. Pułaskiego 3
NIP 841-128-60-54
 
 

PRACOWNIA ARCHITEKTURY I URBANISTYKI "AKCENT"
84-300 Lębork
ul. Korczaka 3/2
Świadczone usługi projektowe:
- budownictwo ogólne
- budownictwo przemysłowe (hale, budynki przemysłowe, obiekty inżynieryjne)
- obiekty przetwórstwa spożywczego
- budownictwo mieszkaniowe
- budynki użyteczności publicznej
- szkoły
- obiekty sportowe (hale, boiska)
- inwentaryzacje
- projekty zagospodarowania terenu
- projekty podziały nieruchomości
Pracownia projektowa rozpoczęła swoją działalność wiosną 1998 roku. Właścicielem biura jest architekt Dariusz Pobrucki. Pracownia jest jedno osobowa, od początku istnienia ściśle współpracuje z wieloma branżowymi pracowniami, biurami projektów, technologami, kosztorysantami i rzeczoznawcami. Do każdego zadania tworzony jest zespół projektowy w skład którego wchodzą dobrani w zależności od potrzeb specjaliści dzięki czemu usługi są kompleksowe i fachowe. Doświadczenia z pracy zawodowej w urzędach administracji budowlanej, nadzoru budowlanego oraz samorządach gminnych w znaczący sposób ułatwiają kontakty z urzędnikami oraz sprawne przeprowadzenie procedur administracyjnych przy uzyskiwaniu uzgodnień i końcowego pozwolenia na budowę.
 
http://www.akcent-biuro.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć właściwego architekta. Myślimy, że niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Możemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zapraszamy do współpracy z nami. 

 

największym dystrybutorem niestandardowych drzwi zewnętrznych na Wschodnim Wybrzeżu. Pomożemy Ci wybrać drzwi zewnętrzne do Twojego domu lub firmy, które nie tylko dodadzą uroku Twojej strukturze, ale także zapewnią energooszczędność i pomogą Ci zachować bezpieczeństwo.

Starannie wybierzemy odpowiednie drzwi zewnętrzne, aby spełnić wszelkie wymagania projektowe. Możesz wybierać spośród drzwi z włókna szklanego, stali lub drewna w różnych teksturach lub słojach drewna. Możesz wybrać pojedyncze lub podwójne drzwi z wieloma opcjami szkła. A ponieważ twoje drzwi są wykonane na zamówienie, będą malowane lub bejcowane, aby idealnie uzupełnić wystrój.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.