WAKHAN PROJEKT - Biuro Projektowe
ul. Lwowska 6
Krosno 38-400
NIP 6842484102
 
 

Posada Górna 38-481, ul. 3-go Maja 124
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.wakhan.com.pl/
+ 48 602 872 081
+ 48 602 872 081, + 48 510 126 580
Biuro projektowe zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych w zakresie projektowania oraz nadzoru inwestycyjnego. Szeroki zakres świadczonych usług, jakość ich wykonania oraz terminowość wyróżnia nas spośród konkurencji.
Biuro powstało z myślą o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach, którzy potrzebują wsparcia na każdym etapie zamierzonej inwestycji.
Oferujemy:
- doradztwo techniczne,
- pomoc w znalezieniu odpowiedniej działki ( sprawdzenie stanu własności i możliwości przeniesienia prawa własności, warunków zabudowy dla działki w odniesieniu do miejscowych warunków zagospodarowania przestrzennego),
- załatwienie wszystkich spraw formalno- prawnych ( przygotowanie niezbędnych wniosków, umów, zapewnień związanych z możliwością uzbrojenia działki, warunków przyłączenia do sieci),
- wykonanie projektu w stadium określonym przez Inwestora ( koncepcyjny, pełnobranżowy budowlany czy wykonawczy),
- pozyskanie pozytywnej opinii Sanepidu, Strażaka w zakresie niezbędnym do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę,
- nadzór autorski w zależności od potrzeb nadzór inwestycyjny,
- opracowanie dokumentacji przetargowej: przedmiary, kosztorysy, specyfikacje, zapytania ofertowe,
Zapewniamy współpracę projektantów - inżynierów z wieloletnim stażem i uprawnieniami projektowymi w branży: architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, teletechniczne, drogi oraz pełną obsługę geodezyjną.
Zobacz nasze projekty

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.