KJ/ARCHITEKCI Katarzyna Jucha, Michał Jania, Filip Łękawski S.C.
31-136 Kraków
Jana Sobieskiego 5/10
NIP: 6762485387
 
tel/fax: 12 632 86 23
http://www.kjarchitekci.pl
mgr inż. arch. Filip Łękawski
tel: +48 791 10 20 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr inż. arch. Katarzyna Jucha
tel: +48 602 24 07 32
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. arch. Michał Jania
tel: +48 608 83 27 19
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury. Wykonujemy indywidualne projekty budowlane i wykonawcze:
budynków mieszkaniowych (wille, rezydencje, wielorodzinne),
użyteczności publicznej (biblioteki, muzea itp.),
usługowych (sklepy, hotele, salony, restauracje itp.),
zagospodarowania terenu i ogrodów,
aranżacji wnętrz pod klucz (rezydencje, apartamenty, biura itp.),
elementów wnętrza i zewnętrza (meble, mała architektura).
Wszystkie projekty budynków są projektami pełnobranżowymi, czyli uwzględniają projekty instalacji, konstrukcji, niezbędne uzgodnienia formalno-prawne, a przede wszystkim decyzję o pozwoleniu na budowę. Wycena oferty musi być poprzedzona ustaleniem tematu projektu oraz podstawowymi informacjami (zakres, metraż, przeznaczenie, lokalizacja, kryteria i wymagania).
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.