Tomasz Krajewski Pracownia Projektowa ATRIUM
Ul. Młyńska 2b/1
64-000 Kościan
NIP: 6980008900
 
 
 

Pracownia wykonuje najróżniejsze zadania projektowe, między innymi domyjednorodzinne, rezydencje, budynki wielorodzinne, biurowce, hale przemysłowe, budynki mieszkalne wielorodzinne.
Pracownia, podejmując się wykonania dokumentacji projektowej prowadzi całą procedurę projektową włącznie z wszelkimi uzgodnieniami prawnymi i doprowadza do uzyskania pozwolenia na budowę.
projekty domów jednorodzinnych,
osiedla mieszkaniowe - budownictwo wielorodzinne,
budynki biurowe, handlowe, hotele, hale widowiskowo- sportowe, budownictwo użyteczności publicznej,
hale produkcyjne , obiekty magazynowo-składowe - budownictwo przemysłowe,
przychodnie lekarskie, gabinety lekarskie,
przebudowy i rozbudowy istniejących budynków, również budynków objętych ochroną konserwatorską (budynki zabytkowe),
obiekty sakralne (kościoły),
obsługa inwestycji,
obsługa geodezyjna,
nadzory budowlane,
kosztorysowanie (wyceny do banków w celu kredytowania inwestycji)
 
Tel.: + 48 509 936 534
+ 48 65 512 32 71

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.