Przedsiębiorstwo Obsługi i Doradztwa Technicznego DORTECH Mgr inż. Wojciech Lewandowski
ul. Słoneczna 2
62-504 Konin
NIP: 
 

Biuro projektowe w Koninie
Poszukują Państwo firmy oferującej profesjonalny nadzór inwestorski? Zależy Państwu na otrzymaniu funkcjonalnych projektów przemysłowych lub projektów konstrukcji budowlanych? Zachęcamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Obsługi i Doradztwa technicznego DORTECH.
Oferta biura projektowego DORTECH :
Projektowanie:
- projekty konstrukcyjne z optymalizacją projektowanych elementów – wg PN-EN w zakresie projektów budowlanych oraz wykonawczych,
- projekty dla budownictwa ogólnego,
- projekty dla budownictwa przemysłowego,
- projekty dla budownictwa komunalnego.
Projektowanie w zakresie obiektów już istniejących:
- modernizacje i adaptacje,
- rozbudowy i przebudowy,
- ekspertyzy i modernizacje,
Nadzór inwestorski
Ważnym punktem oferowanych przez nas usług jest nadzór budowlany. Pełniąc funkcję inspektora nadzoru kontrolujemy prace wykonywane na placach budowy. Sprawdzamy czy przebiegają one zgodnie z wytycznymi zapisanymi w projekcie. Monitorujemy inwestycje budowlane pod kątem technologicznym i technicznym. Sprawujemy pieczę nad tempem i jakością prac. Sprawdzamy czy są one realizowane zgodnie z polskim prawem budowlanym.
Projekty wielobranżowe
Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów dla budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz komunalnego w zakresie inwestycyjnym. Wykonujemy także projekty wielobranżowe budynków i obiektów już istniejących. Obejmują one wszelkie rozbudowy, adaptacje i modernizacje. W swoim dorobku posiadamy projekty różnorodnych typów budynków, takich jak hale sportowe, hale stalowe czy pawilony handlowo-usługowe
Obsługa inwestycji budowlanych
Oferowane przez nas usługi projektowe, doradcze i inspektorskie wyróżniają się najwyższym poziomem. Architekci i inżynierowie pracujący w naszej firmie posiadają uprawnienia branżowe, wymagane do świadczenia poszczególnych usług. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami architektonicznymi oraz pojawiającymi się w naszym sektorze usług.
Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym biurem projektowym prosimy o kontakt. W celu uzyskania szerszych informacji na temat świadczonych przez nas usług sugerujemy Państwu kontakt telefoniczny lub mailowy. Istnieje możliwość zadania nam pytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Numer telefonu, adres E – mail oraz formularz zamieściliśmy w zakładce KONTAKT.
 
http://architektkonin.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.