Biuro Projektów "Diament"
ul. Dworcowa 9/5
62-510 Konin
NIP: 665-10-06-633
 
 
 
 
Biuro Projektów Diament ma swoją siedzibę w Koninie przy ulicy Dworcowej.
Firma powstała w marcu 1992 roku. Od początku specjalizowała się w projektowaniu domów jednorodzinnych.
W miarę upływu czasu i pozyskiwania nowych, fachowych członków zespołu, biuro zyskiwało doświadczenie i uznanie także w innym zakresie.
Biuro Projektów DIAMENT oferuje:
Kolekcję projektów autorskich;
Projektowanie w zakresie architektonicznym i konstrukcyjnym;
Adaptację projektów typowych do warunków terenowych;
Plany zagospodarowania terenu, wraz z uzgodnieniami;
Oceny stanów technicznych budynków;
Projekty modernizacji istniejących budynków: nadbudowy, rozbudowy, zmiany użytkowania;
Kierowanie i nadzór budowlany;
Poradnictwo projektowe, budowlane i prawne;
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami;
Wszystkie nasze projekty wykonujemy w oparciu o przemyślane układy funkcjonalne
i logiczne rozwiązania konstrukcyjne. Starannie dobieramy materiały i technologie budowlane. Mamy rozległe doświadczenie w projektowaniu zarówno domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej, biurowców oraz obiektów przemysłowych. Najważniejsze jest dla nas to, aby piękno szło w parze z funkcjonalnością. Biuro nasze słynie z rzetelności w dotrzymywaniu terminów. Każdy inwestor, bez względu na to jak duży obiekt chce zbudować i jak duże pieniądze chce na ten cel przeznaczyć, traktowany jest z taką samą uwagą i szacunkiem.
 
http://www.diament-konin.com/

 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.