BIURO USŁUG PROJEKTOWYCH DEMIURG
ul. Łopuskiego 19A/5
78-100 Kołobrzeg
NIP: 6711060502
 
 
 

Od 1990 roku oferujemy obsługę projektową obiektów mieszkaniowych, usługowych, handlowych, turystycznych i ich wnętrz.
Zajmujemy się kompleksową obsługą - od fazy koncepcyjnej i studium urbanistycznego, poprzez projekty budowlane, wykonawcze i technologiczne, do nadzoru autorskiego w czasie realizacji obiektów.
Nasz zespół tworzą specjaliści w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, elektrycznych i przeciwpożarowych, dróg i robót nawierzchniowych, rzeczoznawcy d/s sanitarnych, bhp i ppoż oraz kosztorysanci.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym inwestycjom i inwestorom.
O naszym poziomie świadczą zarówno obiekty zrealizowane jak i te, które dotychczas pozostały w formie projektów.
Zapraszamy do współpracy!
Grzegorz Majewski / Borys Majewski
 
http://www.demiurgarchitekci.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.