ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski Spółka Partnerska
ul. Obrońców Westerplatte 19/U14
78-100 Kołobrzeg
NIP 671-171-35-59
 
 
 
Jest dla nas teraźniejszością ale też przyszłością - tym, co pozostanie po nas - świadectwem naszego istnienia i działania. Tworzenie architektury uważamy za proces umiejętnego porządkowania przestrzeni, logicznego komponowania różnych jej elementów: planowanych z istniejącymi. Projektując zabudowę mieszkalną wielorodzinną, jednorodzinną, pensjonaty czy hotele poszukujemy rozwiązań o pozytywnych konotacjach społecznych i estetycznych.
Jest dopełnieniem przestrzeni, a ta nie jest własnością indywidualną. Przestrzeń i powstająca w niej architektura należą do społeczeństwa. Fakt ten stawia przed nami szczególny cel. Naszym obowiązkiem podczas procesu kreowania architektury jest nieustanne myślenie o ludziach, którzy wypełnią ją życiem. Naszym celem jest, by zaakceptowali przestrzeń przez nas ukształtowaną. Zbudowana dzięki niej przestrzeń oddziałuje na ludzi - daje im poczucie bezpieczeństwa, wolności, tym samym uczy dobroci. Zła przestrzeń powoduje poczucie zagrożenia i zniewolenia, wywołuje agresję. Nasza praca ociera się o ludzkie życie. Nie chcemy szokować, nie chcemy aby nasze budynki postrzegane były przed wszystkimi innymi, nie chcemy emanować wyjątkowością. Chcemy aby walory naszej architektury były wyczuwane poczuciem estetyki, smaku, bezpieczeństwa i wolności.
spółczesna architektura to nasza specjalność

Spółka partnerska ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski powstała w2005 r. w wyniku połączenia dwóch pracowni autorskich: architekta Grzegorza Błaszczyka i architekta Tomasza Samborskiego i została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000230656. Zespół Pracowni na stałe współpracował ze sobą od roku 1996.
Konsekwentnie zdobywamy doświadczenia zawodowe i podnosimy kwalifikacje członków Zespołu. Wykonujemy opracowania dla coraz większych i bardziej odpowiedzialnych inwestycji. Nasze opracowania dotyczą wszystkich stadiów przygotowania i realizacji inwestycji począwszy od prac studialnych i przedprojektowych, przygotowania analiz programowo - przestrzennych, koncepcji, przez opracowania pełnych wielobranżowych dokumentacji projektowych, do obsługi i nadzorowania przebiegu ich realizacji.
Pracownia jest w pełni skomputeryzowana, posiadamy licencjonowane oprogramowanie wspomagające projektowanie (ArchiCAD 12.0, Artlantis Render Studio 2, CorelDraw X3, Microsoft Office 2007). Stale przeznaczamy część dochodów na modernizację i rozbudowę wyposażenia.
Dostosowując się do bieżącej sytuacji na rynku firma składa się z Zespołu podstawowego, którego członkowie zatrudnieni są na podstawie umów o pracę oraz zespołu stałych współpracowników, który pozwala w każdej chwili powiększyć Zespół podstawowy do wielkości optymalnej dla realizowanych kontraktów. Zespół podstawowy składa się z 2 architektów prowadzących i 5 architektów asystentów. Zespół współpracowników stanowią sprawdzeni specjaliści różnych branż, w tym architekci i technicy, konstruktorzy, inżynierowie branżowi wszystkich specjalności potrzebnych przy realizowaniu zleceń. Firmy projektowe, z którymi współpracujemy na stałę:
Pracownia Projektowa mgr inż. Sławomir Kokoszyński (Konstrukcje)
CONSULTING-PROJEKTOWANIE dr Stefan Nowaczyk (Konstrukcje)
Pracownia Projektowa GALERIA 3 Dorota Szeszko (Architektura wnętrz)
Biuro Usług Projektowych "ABACUS" inż. Roman Góral (Instalacje sanitarne, wentylacja i technologie)
Pracownia Projektowa mgr inż. Magdalena Syryca (Instalacje sanitarne, wentylacja)
Biuro Projektowo - Usługowe Elżbieta Klimek (Instalacje sanitarne, wentylacja)
Pracownia Projektowa Instalacji i Sieci Elektrycznych mgr inż. Bogumiła Pozorska (Instalacje elektryczne)
Pracownia Projektowa mgr inż. Jacek Jędrzejewski (Instalacje elektryczne)
Pracownia Projektowa inż. Witold Augustyniak (Drogi)
 
http://www.bs-architekci.com/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.