Pracownia Architektoniczna arch. Halina Hajduk – Cięszczyk
ul. Tczewska 7
78-100 Kołobrzeg
NIP: 671-136-73-30
 
 
 

PROJEKTOWANIE
Państwa pomysł zamieniamy w projekt, który będzie zrealizowany bez przeszkód. Z inwestorem jesteśmy na każdym etapie realizacji, bo zakończony projekt to dla nas odebrana inwestycja, posiadająca pozwolenie na użytkowanie.
Naszą specjalizacją jest projektowanie lokali użytkowych (sklepy, restauracje, salony fryzjerskie, kosmetyczne, bazy odnowy biologicznej, apteki itp.). Wachlarz wykonywanych przez nas projektów jest praktycznie nieograniczony począwszy od domu jednorodzinnego przez lokale usługowe, pensjonaty, hotele, hale produkcyjne czy boiska sportowe.
UZGADNIANIE PROJEKTÓW
Od 2010 roku posiadam uprawnienia rzeczoznawcy do spraw sanitarnohigienicznych, upoważniające do uzgadniania w imieniu Państwowego Inspektora Sanitarnego dokumentacji projektowej.
PROJEKTY TECHNOLOGICZNE
Jako rzeczoznawca sanitarno-higieniczny posiadam wiedzę jak wykonać poprawny projekt technologiczny, który bez przeszkód będzie mógł zostać dopuszczony do użytkowania przez SANEPID. Projekty technologiczne dotyczą ogólnie działalności gastronomicznej (np. restauracja, bar szybkiej obsługi, stoisko gastronomiczne), ruchomego punktu sprzedaży żywności, sklepu spożywczego, cukierni itp.
KONSULTACJE
Zrealizowanie zaplanowanej inwestycji to często żmudny proces wymagający przejścia całej biurokratycznej ścieżki, umożliwiającej uzyskanie pozwolenia na budowę czy zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych. Dla każdego inwestora, nieświadomego kolejnych kroków, droga ta jest szalenie ciężka.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług konsultacyjnych i rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących Państwa inwestycji. Dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa pomysł został zrealizowany bez przeszkód.
Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Szczecinie oraz podyplomowe na kierunku Planowanie Przestrzenne Politechniki Poznańskiej.
Doświadczenie:
Z-ca naczelnika Wydziału Architektury i Urbanistyki UM Kołobrzeg;
Nadzór Zapobiegawczy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kołobrzegu.
Uprawnienia do wykonywania projektów branży konstrukcyjno-budowlanej z 1987r (nr UAN/N/7210/551/87) i do wykonywania projektów architektonicznych bez ograniczeń z 1989r (nr UAN/N/7210/34/89). Członek Zachodniopomorskiej Izby Architektów RP (ZP-0237) oraz Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów (ZAP/BO/0072/14). W 2010r uzyskałam uprawnienia rzeczoznawcy d/s sanitarno-higienicznych (NR 4-BO/2010).
Pracownia Architektoniczna
Od 1992 roku prowadzę pracownię architektoniczną specjalizującą się w projektowaniu lokali użytkowych (sklepy, restauracje, salony fryzjerskie, kosmetyczne, bazy odnowy biologicznej) ośrodków wypoczynkowych i sanatoryjnych, obiektów służby zdrowia i oświaty, budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych oraz terenów sportowo-rekreacyjnych i ogrodów.
Stałymi współpracownikami pracowni są inżynierowie – specjaliści w branżach: konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i innych co pozwala nam na wykonanie dowolnego projektu architektonicznego.
Oprócz prac projektowych oferujemy konsultacje w zakresie procedur związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę oraz warunków jakie muszą zostać spełnione aby Państwa obiekt lub lokal został dopuszczony do użytkowania (aktualnie obowiązujące przepisy formalno – prawne).
 
http://architekt.kolobrzeg.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Mamy wiarę, że dziś pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że już niedługo twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Sprawdź Tutaj . Współpracuj z nami. 

 

Technologia szkła niskoemisyjnego
Oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych technologii ciepłych krawędzi w naszych systemach okiennych. Nasz opcjonalny Partia 70 to produkt o niskiej wartości E, który zapewnia oszczędność energii i komfort w Twoim domu.

Partia 70 znacznie zmniejsza efekt blaknięcia tkaniny przez światło ultrafioletowe i jest odporny na kondensację i jej wpływ na środowisko domowe. Wybierając oszczędność energii, wybierz dobrze. Wybierz szybę Partii 70 Low-E i technologię Super Spacer z ciepłą krawędzią.

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.