As Biuro Agnieszka Sobierajska
ul. Wołomińska 8 a
05-230 Kobyłka
NIP: 7291954244
 
 
Agnieszka Sobierajska 604-404-618
Sylwester Sobierajski 602-173-354
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.as-biuro.com/
AS BIURO, z siedzibą w Kobyłce pod Wołominem specjalizuje się w zakresie dokumentacji konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz prefabrykowanych wszelkich obiektów budowlanych. Pozostajemy w stałej współpracy z architektami, a nasze doświadczenie pozwala nam również na wykonywanie pełnej dokumentacji budowlanej (projekty budowlane i wykonawcze) wraz z projektami branżowymi.
AS BIURO PROJEKTY oferuje wykonanie projektów budowlanych i wykonawczo-warsztatowych w branży konstrukcje budowlane i inżynierskie.
AS BIURO NADZORY oferuje możliwość nadzorowania prac budowlanych wykonywanych inwestycji budowlanych przez uprawnionych inżynierów budownictwa.
AS BIURO REALIZACJE pełni rolę wykonawcy prac budowlanych wewnętrznych inwestycji mieszkaniowych dla klienta indywidualnego, biur oraz inwestycji przemysłowych.
AS BIURO REALIZACJE opiera się na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu najwyższej jakości prac budowlanych reprezentowanych w latach ubiegłych przez Usługi Remontowo-Budowlane Sylwester Sobierajski.
Zainteresowanych pełną ofertą naszej firmy
prosimy o kontakt telefoniczny 602-173-354 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZAKRES USŁUG BIURA PROJEKTOWEGO:
Kompleksowe opracowania projektów konstrukcji budowlanych dla obiektów:
domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, budynki biurowe, budynki magazynowe, budynki przemysłowe, budynki opieki zdrowotnej, budynki usługowo-handlowe, budynki gospodarcze, budynki użyteczności publicznej,
garaże,
obiekty rekreacyjne,
obiekty sportowe,
rozbudowy, nadbudowy, przebudowy,
adaptacje rozwiązań konstrukcyjnych w projektach typowych,
modernizacje obiektów istniejących,
oceny techniczne obiektów istniejących,
ekspertyzy techniczne obiektów istniejących,
inwentaryzacje budowlane

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.