Pracownia Architektoniczno-Budowlana BMZ Bogdan Marek Zbyszyński
Orszagha 1b
05-230 Kobyłka
NIP: 5210445219
 
 
(22) 786-25-97
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bmz.pl
Specjalność firmy "Pracownia Architektoniczno-Budowlana BMZ Bogdan Marek Zbyszyński" stanowią usługi architektoniczne. Architektoniczna pracownia zatrudnia mających doświadczenie architektów i gwarantuje wszechstronną pomoc klientom indywidualnym i biznesowym. Do każdego projektu przedsiębiorstwo podchodzi kompleksowo, gwarantując najwyższą jakość obsługi, miłą atmosferę współdziałania, jak również konkurencyjne ceny. Z "Pracownia Architektoniczno-Budowlana BMZ Bogdan Marek Zbyszyński" nawiążesz kontakt w godzinach: pn-pt: 08:00-20:00.
Współrzędne geograficzne siedziby przedsiębiorstwa to: 52.335166N, 21.209921E.
Szczegóły związane z pracami oferowanymi przez przedsiębiorstwo "Pracownia Architektoniczno-Budowlana BMZ Bogdan Marek Zbyszyński" odnajdziesz w serwisie o URL www.bmz.pl
Siedziba firmy mieści się pod adresem: Orszagha 1b, 05-230 Kobyłka.
Jeżeli pragniesz nawiązać kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer (22) 786-25-97.
Numer NIP, pod jakim firma "Pracownia Architektoniczno-Budowlana BMZ Bogdan Marek Zbyszyński" widnieje w rejestrach gospodarczych to: 5210445219.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.