Monopi Studio
Klonów 48A
26-140 Łączna
NIP 6631795650
Jesteśmy pracownią zajmującą się projektowaniem architektonicznym w pełnym zakresie. Stale dostosowujemy się do wzrastających wymagań rynku oraz Klienta.  
 
Oferowane przez Nas usługi wykonują kreatywni architekci oraz inżynierowie jak również eksperci branż mechanicznych, elektrycznych czy sanitarnych. Przygotowujemy oraz prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji, poprzez uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz pełnienie nadzorów technicznych.
Uczestniczymy w różnych warsztatach, wystawach
i targach poświęconych branży architektoniczno – budowlanej, dzięki czemu poszerzamy Nasze poglądy oraz podnosimy jakość proponowanych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, zawsze kładąc szczególny nacisk na współpracę z Klientem oraz dogłębne zrozumienie stawianych oczekiwań.
Naszą pracę przeprowadzamy w oparciu o założenia projektowe, które dostosowujemy do zachodzących zależności między środowiskiem, krajobrazem i topografią. Dążymy do uzyskania spójnej, powiązanej siecią relacji i związków idei, wykorzystującej różne materiały oraz rozwiązania techniczne. Zgodnie z podejściem zrównoważonego rozwoju stwarzamy energooszczędne
i efektywne warunki, przyjazne jednocześnie dla mieszkańców jak i użytkowników przestrzeni publicznej.
Do opracowania wstępnych pomysłów wykorzystujemy nowoczesne i specjalistyczne systemy wspomagania projektowego. Na podstawie uzyskanych koncepcji wyjaśniamy nie tylko proponowane rozwiązania, lecz również omawiamy podejście do założeń, specyfikę procesu projektowego oraz przedstawiamy walory architektoniczne. Spośród prezentowanych różnych propozycji, wspólnie z Klientem oceniamy oraz wybieramy ostateczną, najlepszą wersję, która będzie podstawą do opracowania gotowego - ponadczasowego, satysfakcjonującego oraz funkcjonalnego projektu.
 
http://www.monopi.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.