TERA GROUP Pracownia Architektoniczna SP.Z O.O.
ul. Kozia 2/2
25-514 Kielce
NIP: 9591950317
Doświadczenie zdobyte przez naszą firmę przy realizacji wielu różnorodnych projektów, pozwala nam zapewnić pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług.
 
Oferta
TERA GROUP Pracownia Architektoniczna istnieje od 2010 roku.
Założycielami biura oraz jego współtwórcami są architekci:
Paulina Bogdał-Śmierzyńska nr upr. 138/SWOKK/2011.
Konrad Śmierzyński nr upr. 136/SWOKK/2011.
W pracy projektowej kierujemy się zaspokajaniem potrzeb projektowych klienta, zachowując jednocześnie najwyższy standard architektury. Uczestniczymy w różnorodnych konkursach, zarówno ogólnopolskich, jak i europejskich. Posiadamy grono zaufanych klientów, którymi są zarówno znaczące firmy, jak i indywidualni inwestorzy.
Tera Group sp. z o.o to firma w pełni skomputeryzowana oraz wyposażona w najnowsze, w pełni legalne oprogramowanie niezbędne do wytwarzania dokumentacji projektowej na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to architekci, inżynierowie budowlani, absolwenci planowania przestrzennego i graficy, co zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę projektową biura.
 
883 939 139

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.