RESE ARCHITEKCI
ul. Sobieskiego 12/3
40-082 Katowice
NIP:
 
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://rese-arch.pl
siedziba:
ul. Kochłowicka 7/39
41-506 Chorzów
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
798-648-828

biuro:
ul. Sobieskiego 12/3
40-082 Katowice
Zapraszamy do kontaktu we wszelkich sprawach zawodowych z architektami RASE z Katowic . Opisz jak najdokładniej swoje zapytanie/wiadomość, ułatwi to współpracę. Na przesłane maile odpowiadamy niezwłocznie po ich przeczytaniu jednak zalecamy bezpośredni kontakt telefoniczny.
Oferujemy kompletne projekty architektoniczne – od idei, koncepcji, przez projekt budowlany, aż po wykonawczy. Każdy z projektów wzbogacamy o profesjonalne wizualizacje ułatwiające zrozumienie koncepcji, czy prezentację samego projektu. Nieodzownym elementem pracy architekta jest również nadzór autorski prowadzony na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Dzięki współpracy z firmami branżowymi (konstrukcja, instalacje) oferujemy kompleksową usługę projektową. Dodatkowo pomagamy we wszelkich formalnościach urzędowych, czy znalezieniu wykonawcy Państwa inwestycji.
Zaprojektujemy dla Państwa między innymi:
Projekt budynku mieszkalnego jedno/wielorodzinnego (proj. wielobranżowe);
Wszelkie projekty budowlane budynków usługowych, przemysłowych i biurowych
Adaptację projektu typowego;
projekt obiektów nie wymagających pozwolenia na budowę;
Projekt ogrodu, oranżerii;
Projekt termomodernizacji, przebudowy i rozbudowy.

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.