JAGIEŁŁO KRYSIAK ARCHITEKCI
ul. Kochanowskiego 18/20
40-035 Katowice
NIP: 5732396052
 
 
 


Oferta Działalność Jagiełło Krysiak Architekci rozpoczęła się w 2008 roku. Obejmuje kompleksowe projektowanie architektoniczne i urbanistyczne: zaczynając od domów jednorodzinnych, poprzez obiekty wielorodzinne, komercyjne, publiczne, a kończąc na planowaniu osiedli lub całych dzielnic. W długim oraz skomplikowanym procesie projektowym najważniejszy jest pomysł, myśl, która powstaje na początku, na etapie pierwszych koncepcji. Naszym celem jest przeprowadzenie 'idei' przez wszystkie fazy projektowe, co w rezultacie ma usatysfakcjonować zarówno klienta jak i nas architektów. Dzięki doświadczeniu, wiedzy jaką zdobyliśmy pracując przy dużych projektach w Polsce oraz współpracując z wieloma firmami zagranicznymi jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług, aż do końca procesu inwestycyjnego. Gwarantują ją również współpracujące z nami wyspecjalizowane, branżowe firmy inżynierskie.
 
 
 
603 272 968
661 353 067
admin jk-a.pl
http://www.jk-a.pl/

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.