Nowak & Podonowski SC. Architektoniczne biuro projektowe
ul. Serbinowska 1a
62-800 Kalisz
NIP: 6180046773
 
 
 

Jesteśmy biurem architektonicznym, które działa na rynku projektowym od 1989r. Doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat doskonale wykorzystujemy z brawurą i pomysłowością młodych architektów których mamy w zespole. Nasze projekty opracowywane są w najnowszych technologiach komputerowych przy współpracy z doświadczonymi zespołami branżowymi. Jesteśmy licencjonowanym właścicielem narzędzi projektowych : Archicad 12 , Archicad 19 , Artlantis Render 6.02
Tworzymy realizacje od koncepcji poprzez pozwolenie na budowę do projektu wykonawczego wnętrz.
Projektujemy obiekty użyteczności publicznej: banki, biurowce, hotele, obiekty sportowe, obiekty przemysłowe, salony samochodowe, kościoły, budynki jedno i wielorodzinne. Specjalizujemy się również architektura zabytkową, renowacją dworków, pałacy, ratuszy.
Ponadto Pracownia swoim zakresem obejmuje pełnienie czynności nadzoru autorskiego przy realizacji każdego z obiektów.
Najsilniejszym atutem biura jest liczba zrealizowanych , skomplikowanych technicznie i technologicznie obiektów.
Od wielu lat współpracujemy ściśle z wieloma inwestorami realizującymi inwestycje na całym terenie Polski.
 
http://nowakipodonowski.pl/
 

Praktyczne rozwiązania architektów dla twojego domu. Okna jako walor estetyczny i użytkowy

Pomogliśmy ci znaleźć odpowiedniego architekta. Wiemy, że twój dom ma już okna ściany i dach. Chcemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Zobacz Portal Twoje okna klikając: tutaj .Zapraszamy do współpracy z nami.

 

Technologia okien
Nasza technologia szkła izolacyjnego i produkcja winylu zapewnia najwyższą jakość i wydajność naszych systemów okiennych.

Technologia ciepłej krawędzi
Wybierając okna do domu, chcesz szukać produktów, które zapewniają jakość i wydajność, na którą zasługujesz. Inteligentnym miejscem na początek jest poszukiwanie okien z systemem ocieplenia o ciepłej krawędzi.
Opcjonalne wybory kolorów Designer
Dostępne w standardowej pościeli (białej)
Opcjonalny piasek pustyni
Opcjonalna kamienna glina żwirkowa
Opcjonalny laminat zewnętrzny z brązu

 

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA

PRACOWNIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA
ul. Jana z Kolna 7
75-204 Koszalin
NIP 6692340228
 
 

Ewa Zemła Biuro Projektowe

Biuro Projektowe Ewa Zemła
ul. Zwycięstwa 148/410
75-613 Koszalin
NIP 6690405923
 
 

WARZECHA STUDIO

 WARZECHA STUDIO
UL. Partyzantów 17/107
75-411 Koszalin
NIP brak
 
 

OKNA DLA TWOJEGO WYMARZONEGO DOMU - ZAUFAJ NAM

Firma najstarsza i największa firma produkująca drzwi i okna w rejonie południowej Polski, od 2000 roku zapewnia szybką i niezawodną obsługę swoich klientów. Nasi wykwalifikowani serwisanci, profesjonalni instalatorzy i kompetentni pracownicy działu sprzedaży zgromadzili łącznie 950 lat doświadczenie w branży drzwi i okien. Dysponując 85 pracownikami i flotą ponad 60 pojazdów, firma jest gotowa zapewnić Ci szybką, ekonomiczną i doskonałą obsługę Twoich bram garażowych, otwierania drzwi garażowych, drzwi wejściowych, urządzeń do załadunku i wymiany szkła. Aby ograniczyć przestoje do minimum, firma oferuje duży zapas części zamiennych, takich jak sprężyny drzwi garażowych, sekcje drzwi, zawiasy, kable i osprzęt. Naprawa starszych zestawów radiowych nie stanowi problemu dla naszych doświadczonych techników kontroli radiowej.